2733
2739

دوستان کمک کنید .۱۸روزه جراحی باز کیست تخمدان شدم شبها هنگام خواب همش حالت خفگی و ریفلاکس دارم انگار دارن خفم میکنن و معده درد دارم ممکنه عوارض بیهوشی باشه ؟ بعد سوالم اینکه چرا انقدر اشتهام کور شده و غذا نمیتونم بخورم کمک کنید دوستان 😢😢😢😢😢تا چه مدتی این عوارض مسخره است اگه داروی بیهوشیه کی ازبدن میره ؟ 

من یهو سردرد وحشتناک میومد سراغم  یادم میافته غصه میاد دلمم😢😳😳

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه سوال.البته ببخشید حالتم خوب نیس

ولی اگه میشه جوابمو بده.منم کیست تخمدان دارم چندروزه کار سنگین کردم زیر دلم خیلی درد میکنه میزنه به مثانم.میخوام ببینم‌شما چه جوری بودی که عمل کردی؟درد داشتی مثل من؟

نی نی جونم پس کی میای دلم پوسید بخدا😢😟
2731
اینا بیشتر علائم مشکلات معده هستش والا من چند بار تو زندگیم بیهوش شدم چیزی نشد ورم معده یا ترشح زی ...

جدی پس مال بیهوشی کامل نمیتونه باشه ؟ خستم کرده والا 😢😢😢😢😢

جدی پس مال بیهوشی کامل نمیتونه باشه ؟ خستم کرده والا 😢😢😢😢😢

من خودم‌معدم مشکل داره واین علائم رو همشو هم زمان داشتم به نظرم حتما پیش متخصص گوارش برو

مخصوصا اون حالت خفگی موقع خواب دیوانم میکرد فکر میکردم دارم میمیرم حتی از خواب میپریدم و فریاد میزدم

عزیزم یه سوال.البته ببخشید حالتم خوب نیس ولی اگه میشه جوابمو بده.منم کیست تخمدان دارم چندروزه کار س ...

سلام عزیزم خوبی؟ من درد وحشتناک داشتم میزد به پهلوم و کمرم من اورژانسی عمل شدم انقدر حالم بد بود که نگو همش قبل عمل بالا اوردم گلاب به روت نزار سایز کیستت بره بالا که یه عمر پشیمونی بدی میاری من تخمدان راستموو تو عمل بخاطر بزرگی کیست از دست دادم 😭😭😭😭😭فقط تخمدان چپمو دارم تو هم زودی عزیزم برو دنبال حراحی که مشکل ساز نشه برات جراحیشم سخت نیست مثل سزارین برش میدن شکمو من بیهوشی کامل بودم تو بیمارستان خصوصی هیچیم نفهمیدم خیالت راحت عزیزم نگران نباش عملش سادست ولی لامسب بعد عمل همش درد معده و احساس خفگی دارم ولمم نمیکنه 

2738
من شنیدم قهوه ونسکافه اثرات داروی بیهوشی رو کم میکنه وباعث میشه عوارضش زودتر از بین بره 

نمیدونم برای بیهوشیه کامله کلا این خفگی و ریفلاکس یا کلا برای بیماری معدمه؟ سر در نمیارم والا تا الان صد تا دکتر رفتم غذاهم نمیتونم بخورم اشتهان کور شده حسابی 😭😭😭😭

من خودم‌معدم مشکل داره واین علائم رو همشو هم زمان داشتم به نظرم حتما پیش متخصص گوارش برو مخصوصا اون ...

سلام عزیزم من هم ای بی اس دارم و ناراحتی معده دکتر بهت چی داده عزیزم میشه بهم بگی ؟ اره منم احساس خفگی دارم شبها از درد معده خوابم نمیبره 😢😢😢😢😢

بعدم علتش بیشتر استرس و ... بودبه نظرم شما هم به خاطر جراحی و ... عصبی شدی با دوتا قرص خوب خوب میشی

طیبه جان فداتشم تا الان صد تا دکتر رفتم اگه خوب شده بودم تا الان خوب میشدم پدرم دراومده هم ای بی اس سندروم روده تحریک پذیر دارم هم ناراحتی معده چرا اینجوری شدم لهنتی حرصمو دراورده من اصلا میترسم الان طاق باز بخوابم الان دو تا بالشت گذاشتم افقی که نشسته بخوابم نمیتونم طاق باز بخوابم میترسم نمیدونم این چه مریضیه گندیه هممونو گرفتار کرده 😢😢😢😢😢

سلام عزیزم من هم ای بی اس دارم و ناراحتی معده دکتر بهت چی داده عزیزم میشه بهم بگی ؟ اره منم احساس خف ...

دو سال گذشته 

یادم نیست داروهامو

ان شاالله شما هم به زودی حالت خوب میشه😊

اگه تهرانی  من رفتم پیش پرفسور امیرهوشنگ محمد علیزاده بیمارستان آراد هستن با یه ویزیت خوب شد ...

کجا هست بیمارستان اراد اره تهرانم عزیزم . اره عزیزم یه سر حتما میرم 😢😢😢😢خدا هیچکیو به مریضی دچار نکنه میگم حالا خوبه شام من جوجه کباب خوردما اما همچنان درد معده لهنتی باهام هست 😭😭😭😭😭روانی کرده ادمو میشه عزیزم بگی دارو بهت چی داده ؟

2706