موضوع بحث

کمک فکری برای خرید اجاق گاز خوب

1395/03/05 16:45 43
موضوع بحث: کمک فکری برای خرید اجاق گاز خوب
سلام

یک اجاق گاز خوب به من معرفی کنید
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
سلام دوستان .

تکنو - ساخت ایتالیا
ماییم و رُخ یار، دل آرام... و دگر هیــــــچ!
من از بوش فوق العاده راضیم....
من گاز و فر جدا دارم
گاز lagermani و فر ariston از هر دو تا خیلی راضیم
سلام صبح همگی بخیر
من گاز لوفرا دارم ایتالیائی اش یک مقدار مبلغش زیاده 3سال پیش حدود 700.000 تومان بود ولی قطعات ایتالیایی مونتاژ ایران هم هست حدود 300.000 تومان بود...من خیلی راضی هستم...
سلام اگر گاز ایرانی خوب می خواهید snowa اما به نظر من ارزش داره که هزینه بیشتری بگذارید و خارجی بگیرید siemens حرف نداره
منم snowa دارم پنج شعله..خیلی عالیه، حرف نداره. به نظر من قیمتش هم فوق العاده است
گاز مبله یا تو کار؟
اما رو هم رفته به نظر من گاز خیلی ارزش نداره که بخاطرش 700-800 تومن بدیم ...

ماکزیمم 400 بسشه . این نظر منه !
سلام دوستان نه ارزش داره مخصوصا اگه اشپز باشینهااااااااااااااااااااا لوفرا بسیار عالیه ادم لذت میبره باهاش کار میکنه مخصوصا با فرش موفق باشین
خب من آشپز نیستم حتما" !!! ههههه .
من پیلوت دارم ولی خداییش لوفرا و زیمنس عالی هستن .
سلام بچه ها
من تکنو ایتالیا دارم
فوق العادست
محشرههههههههههههههههههههههه
قیمتش بالاست ولی می ارزه
2 سال پیش 750 هزار تومن گرفتم
الان نمیدونم چنده
دقت کنید که حتما ساخت ایتالیا باشه
سلام .بچه ها گاز رو میزی صفحه شیشه ای بهتره یا استیل؟؟؟
من هم فر می خوام و هم ماکروفر که با هم دیگه ست بشن چه مارکی بگیرم و چه رنگی؟؟؟؟؟؟؟( آخه یخچال و ماشین لبایشویی و ظرفشویی ام سفید هستن ، اون موقع نقره ای مد نشده بود) خودم نظرم رو مشکی هست به نظرتون مشکی خوب می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرم زیاد روی اجاق گاز هزینه نکنی بهتره . یه اجاق گاز ایرانی معمولی بگیر یک میکروفر هم کنارش بگیری بهتره . من فر اجاق گازمو خیلی کم استفاده میکنم ولی این فر کوچیکمو مدام .
گاز ایرانی با خارجی چه فرقهایی داره ؟
اگه ایرانی میخوای سینجرهای جدید
منم لفرا دارم و منم خیلی‌ راضیم به نظر من ارزش داره که برای گاز زیاد پول بدی چون اگه گاز ارزون بخری مطمئن باش که فقط پولتو بیرون ریختی و بعدا مجبوری پول بیشتر بدی و یک گاز خوب بخری. من یک سال پیش لفرا خریدم یک میلیون.
من تکنو ایرانی دارم خیلی هم راضی ام هم از فرش هم شعله اش خیلی هم استفاده می کنم میشه فرق خارجی و ایرانی رو بگید؟
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
ارسال پاسخ و نظر شما