2733
2734
امروز سونو دادم گفت سن بارداریت به سن بارداریت نمیخوره اگه لکه بینی یا خونریزی نداشتی دو هفته دیگه دوباره سونو بده شاید تو موارد نادر دیرتر جنین تشکیل شده باشه
من که بعید میدونم چون از همون روزای اول که عقب انداختم علایم بارداری را داشتم کسی اطلاعات داره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم نگران نباش....اولا 4 هفته و دو روز یعنی هفته 5
من هفته 19 بودم رفتم سونو سن جنینو 11 روز کوچیکتر تشخیص داد و اینقدررررر بزرگش کرد که من داشتم سکته میکردم
رفتم پیش دکتر خودم گفت هیچی نیست یه جا دیگه رفتم سونو خندید گفت اصلا 11 روز قابل شما رو نداره
ولش کن عزیزم استرس برات بدترین چیزه...
شما همون موقع که دکترت گفته بری سونو برو بقیشم بسپار به خدا
باور کن هنوز علم بشر به اونجا نرسیده که یه دستگاه مسخره مثل دستگاه سونو بخواد بگه خدا کی موجودشو خلق کرده
خیالت راحت......فقط به فکر نی نی و تغذیه خودت باش
2728
سن بارداری الان به نظر من درست نمیگه

درضمن دکترا جدیدا احمق شدن به یگی میگه سن بارداریت 2 هفته قبل پری بوده الانم به شما اینجوری گفته

ممکن لقاحت دیر بوده یاشه نگران نباش

2740
عزیزم من هفته 6 رفتم به زور یه نقطه دید بعد هم گفت الان هفته 4 هستی اما هفته 9 رفتم هم صدای قلب رو شنیدم هم هفتم رو درست گفت...

جاریم هم الان بارداره هفته 6 رفت اصلا چیزی دیده نشد گفتن توهم زدی باردار نیستی ولی هفته 8 قلب نی نی هم میزد ... اصلا زود نباید رفت سونوووووو اشتباه هست فقط ادمو میترسونن.