موضوع بحث

بررسی دبستان و پیش دبستان دولتی و غیرانتفاعی پسرانه تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 732127 بازدید | 4618 پست
1396/01/15
|
21:14
راستی ماریلا جون

من امروز شنیدم یه مدرسه تطبیقی خوب پسرونه تو خیابان فرشته هست

اگه دوستان کسی خبر داره لطف کنه و بگه

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
امروز رفتم مدرسه غیرانتفاعی محسن رو دیدم . خیابون عابدینی نزدیک میدون اختیاریه .
مدیرش که خیلی از مدرسه تعریف میکرد .

ولی راستش به نظرم خیلی مدرسه کوچیکی بود . اگر مدرسه دیگه ای پیدا نکنم همین جا میفرستمش با اینکه خیلی به دلم ننشست . از نظر مسافت خیلی بهمون نزدیکه . پیاده بخوام برم 10 دقیقه راه هست
امروز رفتم مدرسه غیرانتفاعی محسن رو دیدم . خیابون عابدینی نزدیک میدون اختیاریه .
مدیرش که خیلی از مدرسه تعریف میکرد .

ولی راستش به نظرم خیلی مدرسه کوچیکی بود . اگر مدرسه دیگه ای پیدا نکنم همین جا میفرستمش با اینکه خیلی به دلم ننشست . از نظر مسافت خیلی بهمون نزدیکه . پیاده بخوام برم 10 دقیقه راه هست
سلام به همه دوستان. پسر من امسال میره پیش دبستانی.ما دولت نزدیک شریعتی هستیم. پسرخالم از پیش دبستانی تا الان که دوم راهنمایی هست دکتر حسابی رفته و راضی هم هست. ولی من توی این سایت اصلا در مورد این مدرسه چیزی نشنیدم. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه. در مورد مدرسه دولتی هم همه میگن ایران خوبه که جدیدا اسمش شده فردوسی. نمی دونم چیکار کنم. دنبال یه مدرسه خوب غیر انتفاعی که نزدیک باشه و شهریه اش هم خیلی نباشه . البته زبانش در حد خیلی خوب باشه هستم. هرکی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
از اول اردیبهشت توی یه موسسه زبان که شبیه مهد هست ثبت نامش کردم. از 8.5 تا 1 . کل تعلیماتشون به زبان انگلیسی هست. اسمش مهستان و بین اختیاره و دیباجی. میخواستم پیش دبستانی رو هم همینجا بگذارم ولی شنیدم بهتره پیش دبستانی رو توی مدرسه باشه که با محیط مدرسه هم آشنا بشه. البته پسر من 10 ماه مهد می رفت که خیلی هم معروف بود ولی برخوردشون با بچه ها خیلی بد بود. توی یه کلاس 27 تا بچه با یه مربی . تا اول مهر مقطع کودکستان بود که تعدادشون کمتر بود ولی پیش 1 تعداد 27 نفر بودند و دائم بچه ها رو تنبیه می کردند (البته نه تنبیه بدنی. یا از کلاس بیرون می کردند یا اسباب بازی رو ازش می گرفتن یا اینکه ته کلاس میگذاشتن و به بچه ها می گفتن باهاش صحبت نکنه) وقتی بچه ای یکی دیگه رو میزد بجای اینکه بگن کار بدیه و با هم دوست بشین به اون بچه که کتک خورده بود میگفتن بیا این بچه رو همونجایی که تو رو زده بزن..... وقتی هم اعتراض میکردیم میگفتن نه امکان نداره بچه شما دروغ میگه... خیلی ناراحت شدم
باشه باشه جواب منو ندین عیب نداره منم خدایی دارم.... زنگ زدن که فردا مدارک ببرم برای ثبت نام نهایی پیش دبستانی آداب..... اسم بچمو مینویسم ولیییییییییییی وای بحالت بختیار:)))))))))))) حالا جواب منو ندین....
من پیش دبستانی دانش نوشتم اسم پسرمو واسه پیش دبستانی البته مدیرشو میشناختم و بهش اعتماد داشتم از چند تا از مامانا هم موقع تعطیلی مدرسه پرسیدم همه راضی بودن .تا دبیرستان هم داره الان تو اتوبان صدره ولی گفتن میره اختیاریه یه جای بزرگتر.هزینه هم گفتن دو و نیم تا سه تومن
سلام
امیررضا مدرسه های رشد، صالحین و دانش قبول شده. مامانهایی که با این مدرسه ها آشنایی دارند به نظرتون کدوم بهتره؟ من خودم از صالحین بیشتر خوشم اومد. یه مدرسه هم نزدیک تجریش به اسم صراط بود که اونجا هم رفتم و به نظرم بد نیومد. شهریه ش هم خیلی مناسبه. حالا موندم کجا ثبت نامش کنم. :-(
Lilypie First Birthday tickers