2733
2734
عنوان

نظرسنجی کلی در مورد انواع پوشک (ایرانی و خارجی)

| مشاهده متن کامل بحث + 615649 بازدید | 4372 پست
سلام من پمپرز گرفتم ولی نمیدونم اصله یا نه، بسته بندیش سفیده با نوشته های سبز، عکس مادر و نوزاد هم نداره روش، میتونید راهنماییم کنید لطفا
لای لای نه مامی ژیانم..من وینه ی باخه وانم..به دل چاودیریت ده که م..بخه وه ده ردت له گیانم..ئه ی به رخوله ی شیرینیم..ئاواتی هه مو ژینم..شه وی تاریک نامینی..تیشکی روژ دیته سه ری
پوشک بچه پمپرز (پریما) ترکیه به قیمت عالی فروش ویژه پوشک بچه پمپرز (پریما) ترکیه در تهران با کیفیت ترین و محبوب ترین پوشک بچه وارداتی کشور ترکیه دارای قدرت جذب بسیار بالا بسیار سبک و نازک تک فروشی بانازلترین قیمت عمده بازار قبول سفارشات بصورت اینترنتی ارتباط از طریق پیامک و ت لگرام امکان تحویل و تسویه مبلغ کالا درب منزل امکان ارسال رایگان و تخفیف در هزینه حمل ایمیل: info@likekala.ir تلفن: ۰۹۳۳۴۴۱۰۹۳۱ لطفا جهت اطلاع از قیمت ، نحوه خرید و سایر اطلاعات تکمیلی در خصوص فروش ویژه پوشک پمپرز (پریما ) از طریق سایت www.likekala.ir به صورت اینترنتی اقدام نمایید. در صورت نیاز به صورت پیامکی یا تل-گرام در خدمتتان خواهیم بود .
http://www.likekala.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر نمناک میشه بله نجسه ومتاسفانه پمپرز هم این مشکل رو داره.تنها پوشک ترکی که من گرتم وهمه چیش خوبه واین مشکل رو هم نداره لمسره.از پمپرز هم بهتره.
تنیده یاد تو در تار وپودم...
سلام به نظر من پوشکهای پمپرز پریمای ترک و لهستانی از همه بهترن به خصوص پریمای لهستانی ضدحساسیت. میتونین از سایت نی نی سلامت خرید کنین با قیمت پایین و ارسال سریع. www.ninisalamat.com
2731
پرمای ترکیه سری جدید زده که داخل پوشاک دقت کنین راه های آبی داره به صورت شطرنجی. واقعا افتضاحه شورت و شلوار پسرم هر دوساعت خیسه . من سایز 4مثبت میگیرم دیگه پریمای ترک نمیخرم مگه اینکه مدل قدیمش باشه. میخوام هاگیز بخرم قبلا هم راضی بودم تنها ایرادش ضخیم بودنشه که توی تابستون بچه میپزه و اذیت میشه .
2738

دختر من دوماهشه.از پمپرز مولفیکس مای بیبی مرسی و بارلی استفاده کردم.

مای بیبی که واقعا اشغال بود.افتضاحتر از ا ن وجودنداره

مرسی از بین ایرانیا بهتر از همه بود

دخترم به مولفیکس حساسیت داشت کلا تاول زد اما پمپرز واقعاااااا محشره

دختر من دوماهشه.از پمپرز مولفیکس مای بیبی مرسی و بارلی استفاده کردم. مای بیبی ک ...

سلام 

ببخشيد يه سوال داشتم 

پمپرز نيوبورن تا چه مدت قابل استفاده س؟

منظورم تا چند ماهگيه؟؟

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
سوال منم هست

اینجا پریما شده 68تومن منم روزی حداقل پنج شش بار عوضش میکنم پوشکای دیگه رو که مولفیکس.. نیستا... مای بی بی... مرسی هستن رو امتحان کردم همشون حساسیت میدم مولفیکس کمتر بدبختیم اینجاس که ما 38تومن میخریدیم اما حالا دوبرابر شده شمااز کدوم پوشکا استفاده میکنین

2706