2737
2734
عنوان

اخه چرا انقدر کلاهبرداری ؟؟؟؟

241 بازدید | 27 پست

دو ساعت گذشته هنوز نتونستم خودمو اروم کنم

قضیه مربوط به آتلیه مون میشه

بعده یه عالمه کش و قوس امروز زنگ زدم که ببینم بالاخره کارای صحافی البوم تموم شده یا نه

برگشته میگه شش صفحه به البومت اضافه شده باید 900هزینه اضافه تر بدید

چجوری حساب کردی تازه سفارشی که من نخواستمو اصلا؟

برای طراحی البوم رفته بودم...یه خانومی اورد یه فلش زد صفحات البوم بود ...گفت چک کنین اگه موردی بود بگین رفت ...بیست دقه بعد اومد منم ایرادات فوتشاپی که به نظرم اومده گفتم یاداشت کرد و اخرشم پرسید صفحه اضافه نمیخوایید منم گفتم نه ...این تعداد عکس بهتریناس که انتخاب کردم و چیزی اضافه نشه

تموم شد گف البوم میره برای صحافی

الان میگه 6صفحه اضافه شده

نگو طراحی که از اول گذاشتن جلوی من خودش 6 صفحه اضافه تر بوده بدون اینکه به من بگه

بدتر از اون

اوردم فیش و قرداد نگاه میکنم

95 دو تومن دادیم

برج نه 96 هم بتقیش رو کامل تصفیه کردیم

طبق قرارداد باید 1 و 150 میگرفت ولی فیش دستگاه پوز یک و دویست کشیده

اون موقه من قرارداد پیشم نبود از کپی که دست خودش بود نگاه کرد گفت ...الان میبینم پنجاه تومنم اضافه کشیده

نهصد هم که اینجوری داره میگه

یا خدا دارم دیووونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا یه جوری اعصابم بهم خورده نزدیکه سکته کنم

نه به خاطر نهصد تومن و اون پنجاه تومن 

به خاطر اینکه با اون همه تاکید من که چیزی اضافه نمیخوام باز به زور اینا رو داره میزاره روی قرارداد

خیلی بی انصافیه خیلی

عزيزم عكاسا وفيلم برداراهمينجورين من واسه عروسيم ٦ تومن قراردادبستيم شد ١٥ تومن وقتي كاروتحويل گرفتيم واسه بارداريمم وقتي البومودادكلي بازپول گرفت

❤️🍭🍡👸🔥🌟💚💙💎

زیر بار نروو

هر چی تو قرارداد بوده وظیفشه همونو بهت بده

حالا از قول خودش اضافه کرده نمیشه شمارو بچاپه

بگو شوهرت زنگ بزنه قاطی کنه

از سال 92 هنوز ندادنننننننن؟

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
2740
خب اینارو بخودش بگو اینحا چرا میگی😐

فکر میکنید نگفتم؟

جمله اوله پستمو خوندید؟

همه حرفامو زدم به انلیه قرار شده ف دا بریم حرف بزنیم

ولی من نمیتونم اروم بگیرم دلم گرفته از اینهمه بی انصافی

اصلا یه جوری اعصابم بهم خورده نزدیکه سکته کنم نه به خاطر نهصد تومن و اون پنجاه تومن  به ...

از سال 95 تا الان هنوز ندادن؟؟ وای چقدر طولش دادن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عيبى نداره كنار بياين بالاخره صفحه اضافه شده اگه جاى ما بودى چى آتليه ايه بيشعور عكسامونو پاك كرده هيچى نداريم الان نه آلبوم نه ليت فيلمم الكى يه سى دى داده 

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
 فکر میکنید نگفتم؟ جمله اوله پستمو خوندید؟ همه حرفامو زدم به انلیه قرار شده ف دا بریم ح ...

حالا اروم باش جای حرص خوردن باید حقتو بگیری این چیزا دیگه عادی الان یکم حواستو جمع نکنی تا نا کجا اباد میکنن تو پاچت

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست
عزيزم عكاسا وفيلم برداراهمينجورين من واسه عروسيم ٦ تومن قراردادبستيم شد ١٥ تومن وقتي كاروتحويل گرفتي ...

خیلی نامردیه

من تاکید کردم چیز اضافه نمیخوام

حتی همون روز که عکسا رو انتخاب میکردیم

خودش گفت اگه حواستید اضافه انتخاب کنید من گفتم نه 

همینا که توی قراردادمونه

الان موقه تحویل این بساطه؟

من برج نه پارسال تصفیه کردم به غیر از سه تا شاسی هیچی نگرفتم هنوز اخرشم این

2706