2737
2734
عنوان

چرا اینجا اینجوری شده؟؟؟

191 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید 

من از وقتی بچه نداشتم عضو نی نی سایت شدم تا اینکه خدا سال ۹۳ ی پسر خشگل بهم داد و سرم شلوغ شد و با اومدن پسر دومم سال ۹۵ در حالی که کار هم میکردم کلا خیلی عادت ها و کارا فراموش شدن ؛ حالا امروز بعد مدتها گفتم ی سر بزنم ببینم کسی هست ی ابرو کار خوب بهم معرفی کنه یا نه ؛ سرچ کردم دیدم به طرز وحشتناکی تو تاپیک ها فقط تبلیغات ارایشگاه ها هست و ب نظرم این خیلی بده 

حالا لطفا اگه واقعا از ارایشگاهی سمت شرق یا شریعتی یا عباس اباد استفاده کردین و راضی بودین ب من معرفی کنید ممنون میشم 

رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چیزی هم که مد شده اینه که کاربر قدیمیا خیلی به قدیمی بودنشون میبالن اینو گفتم که با عضویت 90ت بیف ...

خب پس حواستونو جمع کنید من قدیمیم سریع بگید برم کجا صورتمو خشگل کنم 😂😂😂

رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
خب پس حواستونو جمع کنید من قدیمیم سریع بگید برم کجا صورتمو خشگل کنم 😂😂😂

اخه جاهای خیلی متفاوتی رو گفتی عزیزم شرق و عباس اباد و شریعتی.

اگه واست فرقی نمیکنه جاش کجا باشه من ارایشگر عقد و عروسیم بینهایت ازش راضیم تا چهارسال پیش تو ملاصدرا بود الانم همونجاهاست احتمالا. 

دسترسی ام به این جاها راحته برای همین گفتم ، اسمش چی بود کار ابرو کی خوب بود ؟ 

2740
من که قدیمی ترم. آنقدر به خودت نبال

حالا چرا فکر کردین بالیدم ؟ اصلا این منظور رو نداشتم !