2737
2739
عنوان

لطفا لطفا لطفا جواب بدین

140 بازدید | 21 پست

اولش بگم که لطفا هر کی اطلاعات داره لطفا بنویسه،یه نظر کوچیکم میتونه خیلی کمکمون کنه

من داداشم میخواد دستگاه بستنی رولی یا همون بستنی کاردکی بگیره،ولی تو شهر خودمون نداره جایی از این بستنی ها،میشه بگین تو شهر شما قیمت این بستنی چنده؟؟

و اینکه به نظرتون طرفدار داره این بستنی؟

لطفا هر کی میتونه کمک کنه داداشم کل سرمایشو داره میذاره،دوست ندارم شکست بخوره تو کارش

ممنونم ازتون

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندیدم اصلا😑

اون منم برات دنیارو عوض کردم و جونمم فدات💓عاشقونه کردم اون صدای خنده هات😂منو دیوونه کرده دیگه بگه جونم برات،بزار بگم برات👩‍💻 چ کاری تو دادی دستم حالت نگات🙂وقتی چشم تو چشممی و مثل این صدات🙃اگه باشه بجز تو دیگه ب چشم نمیاد،اگه باشه بجز تو دیگه ب چشمم نمیاااد😎باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕دیگه چی بهتر ازاین واسه دوتامون💑باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕واسمون میمونه این شب و روزامون💫تو اخر احساسی و اما منو بیشتر از اینی ک هستم حیرون نکن🤪اگه حس میکنی قلب توام بامنه حرفای دلتو دیگه پنهون نکن🤫تو اروم و من اخر بی طاقتم هرجوری ک باشی پیش تو راحتم🤠هرچی ک بخوای از دل من دورشی🚶‍♂️ب عاشق تو بودن دادی خوب عادتم😍باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕 دیگه چی بهتر از این واسه دوتاامون💏عاشقتم مردمن😘
2728
2738