2737
2734
عنوان

یعنی هیچکس نظری نداره؟

112 بازدید | 18 پست

اولش بگم که لطفا هر کی اطلاعات داره لطفا بنویسه،یه نظر کوچیکم میتونه خیلی کمکمون کنه

من داداشم میخواد دستگاه بستنی رولی یا همون بستنی کاردکی بگیره،ولی تو شهر خودمون نداره جایی از این بستنی ها،میشه بگین تو شهر شما قیمت این بستنی چنده؟؟

و اینکه به نظرتون طرفدار داره این بستنی؟

لطفا هر کی میتونه کمک کنه داداشم کل سرمایشو داره میذاره،دوست ندارم شکست بخوره تو کارش

ممنونم ازتون

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستنی قیفی دستگاهی تهران ۲ تومن ۲.۵ هستش.اکثرا هم جلو لبنیات فروشیا میزارن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
بستنی رولی چی هست عزیزم ؟ 🤔

بستنی که با کاردک درست میکنن و رول میکنن و تو ظرف میذارن،بهش بستنی کاردکی هم میگن

بستنی قیفی دستگاهی تهران ۲ تومن ۲.۵ هستش.اکثرا هم جلو لبنیات فروشیا میزارن

قیفی فرق داره با اینی که من میگم،

قیمت بستنی رولی رو نمیدونین؟؟

رولی چییه؟اسکوپ منظودته؟؟؟؟

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
من اصفهانم باورت میشه تا حالا ندیدم اصلا 🤔 . 

فکر کنم اسکوپ رو میگه.ما کلا قیفی داریم اسکوپی با سنتی وسلام

بستنی رولی تو رشت اومد با نام بونیتو.اما جمع شد چون گرون بود مردم نمیخوردن. هر ظرفش با نوتلا و توت فرنگی حدود ۱۷-۱۸ تومن می شد...

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
بستنی رولی تو رشت اومد با نام بونیتو.اما جمع شد چون گرون بود مردم نمیخوردن. هر ظرفش با نوتلا و توت ف ...

پس مردم استقبال نمیکنن ):