2726
عنوان

شهربازی و مکانهای تفریحی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 79299 بازدید | 56 پست
اکثر سراهای محله ها دارن.کافیه تماس بگیرید با شهرداری ناحیتون.نه منطقه ها.مثلا اول زنگ بزنید از 118 شماره منطقه رو بگیرید.بعد بگید من با اداره اجتماعی فلان ناحیه کار دارم.برای اینکه ببینید کدوم ناحیه اید زیر تابلو کوچه هاتونو ببینید.یا ببخشیدا روی سطلهای زباله..نوشته چه ناحیه ای هستید.بعد از قسمت اجتماعی ناحیه با توجه به ادرستون نزدیکترین مکانها رو بپرسیدوالبته اگه حال داشته باشن جواب بدن...........در کل اکثر سراهای محله دارن.........
ممنونم سارا جون اما شاید باورت نشه الان سه روزه شماره شهرداری منطقه هفت رو می گیرم بیشتر از 10 تا شماره از 118 گرفتم حتی یکیش رو جواب نمی دن یعنی هیچ کس گوشی رو بر نمی داره خیلی عجیبهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان علی رضا
پارک پیروزی واقع در نیروی هوایی بازی بادی داره استخر توپ داره محیط باز هم هست
یک خانه اسباب بازی در مجتمع کوثر در نیروی هوایی هست یک اتاق ویک مربی داره برای بچه های کوچک خوبه خواستی سر بزن
2728
سلام خانما من عضو جدید هستم میخوام اگه بشه تو شهرمون یه خانه بازی راه اندازی کنم لطفا هر کس که اطلاعات دقیقی داره برام بزاره مثلا چطورین چندتا مربی دارن به بچها چی اموزش میدن اصلا بخش اموزشی دارن یا نه ورودیهاشون چنده؟
اگه میشه کمکم کنید مرسی
سلام خانما من عضو جدید مامان ارمین هستم میخوام اگه بشه تو شهرمون یه خانه بازی راه اندازی کنم لطفا هر کس که اطلاعات دقیقی داره برام بزاره مثلا چطورین چندتا مربی دارن به بچها چی اموزش میدن اصلا بخش اموزشی دارن یا نه ورودیهاشون چنده؟
اگه میشه کمکم کنید مرسی
نادین جون اگه منظورت پارک ابی گرمده هستش که فکر نکنم فعلا برنامه ای برای خانمها داشته باشه می تونی زنگ بزنی وبپرسیاینم شمارش۰۲۶۱۶۱۱۶
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
خانه بازی کودک پارک ساعی خیلی خوبه وسط هفته خلوته واجازه میدن بچه ها کلی بیشتر از وقت تعین شده از هر بازی استفاده کنن ما که چند بار رفتیم به دختر خیلی خوش گذشت مثلا توی قلعه بادیش نزدیک یک ساعت بازی کرد
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
jasmin جان ممنون عزیزم.
تهران همین یدونه پارک آبی رو داره؟کسی دهکده آبی پارس رفته؟؟؟بالاخره خانوما میتونن برن یا نه؟

یه چیز دیگه!میگم برای لباس تو خونه کجارو پیشنهاد میدید؟حراج هم هست الان؟؟
2706