2737
2739

سلام دوستان عزیزم

من ۶ بار سقط زیر سه ماهگی داشتم و تقریبا ۱۰ سال است گرفتار دکتر و درمان هستم پیش دکترهای زیادی هم رفتم ابوطالب صارم کلینیک ابن سینا سهیلا عارفی و دکتر حافظی در رویان رو رفتم که بعد کلی ازمایش از من و همسرم و صرف زمان زیاد و هزینه بالا متاسفانه هیچ کدوم نتوانستند علت سقط های مکرر من را تشخیص بدهند هر چی ازمایش بود انجام دادیم هر چی دارو بود استفاده کردیم از امپول هپارین و سلکسان گرفته تا قرص پردنیزول و سرم ای وی ای جی و لنفوسیت تراپی و ... اما بازم سقط می شد از رحم عکس رنگی و سونو هسترو و هیستروسکوپی هم انجام داوم که خدا رو شکر تمام ازمایشات من و همسرم خوب بود و مشکلی نداشتیم تا اینکه گفتند جنین ها رو پی چی اس کنیم با اینکه نه من و نه همسرم هیچ کدام مشکلی نداشتیم اما از ۱۵ تا جنین ۷ تا سالم و ۸ تا معیوب بود که سالم ها رو با ای وی اف انتقال دادم و بازم سقط شد و خود دکتر ها هم متعجب شدند 

واقعا سخته هم زمان را دارم از دست می دم سنم میره بالا و هم دیگه پولی واسمون نمونده و تو این ۱۰ سال کلی هزینه کردیم و خرج کردیم الان دیگه واقعا دستمون خالیه 

امیدم فقط به رحمت خداست گاهی می گم بی خیال بشم و بزار خدا اگه خودش صلاح دونست بده و گاهی اوقات می گم از من حرکت از خدا برکت خدا خودش راه درست رو جلوی پام بزاره

دوستان گلم برام دعا کنید محتاج دعا تون هستم و در ثانی کدوم دکتر در زمینه سقط مکرر خوبه چون هر کدوم از دکترهای بالا هم نقاط قوت دارند و هم نقاط ضعف شما کدوم دکتر را پیشنهاد می کنید 

ممنونم عزیزان

تعداد رای : 4
نظرسنجی
محسن معینی
0
0%
جلیل پاکروش
2
50%
فاطمه رزاقی
2
50%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میدونم اگه بری پیش پاکروش دوباره میفرستت از اول همه آزمایشا رو انجام بدی

با چندنفری ک آشنا هستم همشون گفتن خیلی زمان بره رفتن و نتیجه گرفتن پیش پاکروش 

اونقد آزمایش میده ک هم پولت تموم میشه هم صبرت و این وسط زمانو هم از دست میدی

2738

دکتر خودمن دکتر بیتک طرازی بود و منم سه بار آی وی اف شدم 

راستش از روند درمانی رویان راضی نبودم 

برای یک سونوی ساده کلی وقت میگرفتن  و هر بار  یک دکتر جدید معاینت میکرد و کلی ازدحام 

اولین بار هم برای آی وی  اف رفتم رویان 

ی چیز ساده بگم ک حتی توی آژمایشات معمولی من ی آزمایش ساده میزان ویتامین د رو اندازه نگرفتن و براشون هم مهم نبود 

در حالیکه میزان د من فقط 12 بود و بشدت در این زمینه کمبودشو داشتم 

دکتر ها میگن به تخمک اهدایی و یا جنین اهدایی هم فکر کنم ولی چون مطمقن هستم همسرم هرگز راضی نمیشه تنها راه حل اینه که خودم بچه دار بشم 

نمی گم که تخمک اهدایی و یا جنین و اسپرم اهدایی بد هست نه اون هم یک راه درمان است ولی شوهر من هیچ وقت راضی به این کار نمیشه فقط بچه خودش رو می خواد

علاوه بر این خود دکتر ها هم مطمئن نیستند این راه ها جواب بده میگن حالا انجام بده شاید شاید شد خودشون هم نمی دونن 

من بهت پیشنهاد میکنم اگه تهرانی ی سر برو پیش طرازی 

الان لینک تاپیکی ک بچه های اونجا همه آی وی افی هستن و نتیجه گرفتن رو برات میزارم 

مدیر تاپیک خانم آنا هستش 

فوق العاده خانم مهربان و صبور و دلسوز و اونقد با تجربه ک کلی میتونه راهنماییت کنه

رویان خیلی دیگه شلوغ شده و کلی وقت می گیره یعنی یک روز کامل را از دست میدی مخصوصا ما که از شهرستان هم میام اونجا واقعا وقت ادم تلف میشه و همچنین کارکنانش نظم لازم را ندارند و از سر باز کنی شده

2706