2737
2739
عنوان

شیر خوردن کودک یازده ماهه

1458 بازدید | 12 پست
سلام دوستان خوبم
دخترم یازده ماهش هست ولی وحشتناک شیر میخوره روزها دائم میخواد بهم آویزون بشه با اینکه حدود یک ماه هست که راه افتاده شبها هم نه میزاره من بخوابم و نه خودش میخوابه سر شب خوبه ولی از حدود ساعت سه بیدار میشه و تا صبح میخواد شیر بخوره
واقعا عاجز شدم از یک هفته دیگه هم باید بزارمش پیش پرستار و خودم برم صبح تا ساعت دو بعد از ظهر مدرسه
لطفا اگه تجربه دارید کمک کنید هر کس از فامیل هم یک پیشنهاد میده ولی هیچ کدوم امکان پذیر نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وزنش خوبه الان ده کیلو و هفتصد هست
غذا گاهی خوب میخوره گاهی بد و بیشتر میخواد شیر بخوره
گاهی نون میدم دستش میخوره گاهی میندازه زمین یا ریز ریز میکنه
شبها شیر با شیشه اصلا قبول نمیکنه فقط میچسبه دو دستی به لباس من حتی اگه یقه بسته هم بپوشم میگه الا و بلا باید بهم شیر خودت رو بدی بیشتر مسئله اش این هست که بهم بچسبه البته من هم اصلا عصبی نمیشم باهاش که پس بزنمش بهش شیر میدم
پرستارش میگه شبها مثلا ساعت ده که بهش غذا میدم و میخوابه دیگه تا ساعت شش صبح نباید چیزی بخوره غیر از آب چون باید در طی شب دستگاه گوارشش استراحت کنه برای دندونش هم خوب نیست
توی یک تاپیک خونده بودم یکی نوشته بود هر کس به بچه اش کم محبتی کنه اون بچه همش میخواد بهش بچسبه ولی تو خونه ما هم من و هم باباش همش براش وقت میزاریم و باهاش بازی میکنیم اگه ناراحت باشه کارهای خونه رو تعطیل میکنم و باهاش وقت میگذرونم ولی از همون اول بعد از تولدش شیر شب همش میخورد
2738
ممنون پرنده جون خدا حفظش کنه پسر گلت رو
من کلا خیلی در مورد دخترم تا به امروز صبور بودم و همه چیزش سر نظم بوده ولی با این داستان شیر واقعا نمیدونم چکار باید بکنم چون مدرسه ام هم داره شروع میشه بیشتر نگرانم میکنه که ساعتها پیشش نیستم و اون بتونه دوری رو تحمل کنه بدون اینکه بهش ضربه بخوره