2703
2553
بچه اولم روز واکسن 2 ماهگیش خیلی درد کشید .میخوام لطف کنید شما هر چی توی چنته دارید برام بگید که این دفعه این یکی اذیت نشه.روش کمپرس یخ ، روش حوله گرم،ساعات استفاده شون همه و همه
ممنون
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
روز اول کمپرس سرد روز دوم گرم

مثلا چند دقیقه بزار روپاهاش خنک که شد بعد بردا بعد دوباره یه کم بگذره دوباره بزار
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشم دمای بدنشو چک بکن بالاتر از 37 نره باید معمولا 36.5 باشه
بیشتر شب خیلی حواست باشه چون شب معمولا تب مبکنن البته خدارو شکر پسر من اصلا تب تنکرد سر واکسناش
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
2720
بیست دقیقه قبل از اینکه ببریش استامینوفن دو برابر وزنش بهش بده.وقتی واکسن زد اومدی خونه تا بعد از ظهر کمپرس سرد.بعد از ظهر تا شب.کمپرس گرم.
انشاالله که اذیت نمیشه.شب حواست بهش باشه تبش بالا نره.قطره یادت نره تبش اگه بالا بود هر 4 ساعت.اگه کم بود هر شش ساعت بهش بده
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
شما برای کمپرس یخ کیسه فریزر را پر یخ می کردید و روی پای نی نی میگذاشتید؟از چند ساعت بعد از واکسنش استفاده کنم؟
حوله گرم را چند ساعت بعد؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
2714
شما ده تا قطره بده.مشکلی نیست.
کیسه فریزر رو یخ کن یه حوله نازک بپیچ دورش بذار روی پاش.مثلا نیم ساعت بذار.چند دقیقه بردار.پاشو بی حس میکنه دردش ساکت میشه.
یه حوله بردار با اتو گرم کن بذار رو پاش.ولی یه دکتر به من گفت چون خود بچه تب میکنه دیگه کمپرس گرم زیاد مهم نیست.من واکسن دو ماهگیش رو کمپرس سرد گذاشتم اما گرم رو نه.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
من اول اذر باید واکسن پسرم رو بزنم باید از روی شلوار سردش کنی نه مستقیم روی پوست برای من هم دعا کنید نی نی زیاد درد نکشه
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری
سلام امروز نینی منم واکسن 4 ماهگیش رو زد اصلآ خدا رو شکر اذیتم نکرد مثل 2 ماهگی .یک ربع قبل از زدن واکسن استامینوفن 2برابر وزنش دادم .اومدیم خونه هم یک بطری آب معدنی از یخچال رو با یک پارچه رو پاش گذاشتم و چند قطره استامینوفن هم دادم البته نه 6 ساعت چون حالش خوب بود منم زیاد دارو ندادم بهش فردا هم حوله ی گرم یک کمی رو پاش میذارم و2 ماهگیش هم همینجوری بود من همش منتظر تب و ناراحتیش بودم خدا رو شگر هیچی نشد.بچم خوش درده!
هیچ وقت از کتاب زندگی خسته نشو چون هیچ کس نمی دونه در صفحه بعد چی نوشته!!!
2706