2737
2734
سلام خانومای گل..

میخوام بدونم تا چه مدت لوله ای که درگیر بوده دردش طبیعی هست؟ من 3 ماه پیش بارداریم با آمپول خاتمه پیدا کرد و خدا رو شکر نیاز به جراحی نشد..اما هنوزم لوله چپم که درگیر بود یه وقتایی درد داره...مخصوصا اواسط دوره یا زمان پیاده روی..دکترم میگه اشکال نداره اما من یکم نگرانم...
از این ماه دکتر بهم اجازه اقدام مجدد داده و دیگه جلوگیری نداریم اما من نگرانم...نباید قبلش عکس رنگی میگرفتم؟

فقط یک بار سونو واژینال کرد و گفت مشکلی نیست

شما قبل از اقدام مجدد چه کارایی کردین؟ عکس رنگی هم گرفتین؟ تا کی درد داشتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دکتر من گفت که باید باید جراحی شی هیچ جور دیگه ای نمیشه آخه بزرگ شده البته مال منم 7 هفته بود. و لوله رو درآورد چون ممکن بود بعد چسبنده شه
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
مال من 5300 بود من خودم فهمیدم چون پری شدم اما بیبیم مثبت شد بعد پری هم لک داشتم هی به دکترا میگفتم هی میگفتن نه عادیه سونوی واژینال نشون داد بعد 1 هفته
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
نگران نباش عزیزم حتما لازم بوده...احتمالا رشدش زیاد بوده...مال من فکر کنم یه جایی بود که اصلا نتونسته بود رشد کنه...تو سونو فقط تجمع آب و خون تو لوله چپ دیده شده بود و اصلا نمیدیدن که ساک حاملگی کجاست...مال تو دیده میشد جنین؟