2733
2734
بچه ها دوستم الان پیشمه میگه چند روز پیش به طور اتفاقی دیده به گوشی شوهرش اس اومده باشه گلم بعد پیگیر میشه میبینه شماره به اسم شوهر خودشه .مثل اینکه هفته قبل از اینکه شماره رو روی گوشی شوهرش ببینه پسر خواهر شوهرش میاد در خونه میگه واسه یه کاری شناسنامه و کارت ملی شوهرشو میخواد اون موقع دوستم با شوشوش قهر بوده زنگ نزده بپرسه چرا .بعد که این شماره به اسم شوشوش در میاد زنگ میزنه به پر خوارشوهرش قسمش میده اونم میگه دایی زنگ زده گفته یه خط برام بگیر ولی میگه بهش نگو که من گفتم که غوغا میشه .بعد دوستم به شوهرش میگه این کیه که بهت اس میده و خطش به نام توهست بعد از طفره رفتن زیاد میگه مال پسر خواهرمه حالا دوستم که میدونه شوهرش داره دروغ میگه اما نمیتونه ثابت کنه و نمیتونه بگه فلانی گفته این خطو واسه یکی خریده حالا به نظرتون چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟ منم هرچی فکر میکنم نمیتونم کمک زیادی بهش کنم
خدایا ازت ممنونم بخاطر همه نعمت های که بهم دادی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم یا باید خودش تماس بگیره و پیگیری کنه که مسلنل خیلی اذیت میشه و یا راهی جز این نیست که از پسر خواهر شوهرش بخواد بیاد و رودررو کنه
عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم.
من مطمئن نیستم ولی فکر میکنم که با شناسنامه خودش و شوهرش بتونه بره پرینت بگیره! و به شوهرش بگه تو چطوری به خودت زنگ میزنی ؟ قطعا هم داره خیانت میکنه
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
تماس میگیره اما اون گوشیو جواب نمیده .نمیتونه از اونم بخواد چون خانواده شوهرش خیلی خشکن و فکر میکنن این با پسره در ارتباط بوده
یه کار دیگه هم میتونه انجام بده! آژانس بگیره و چندروزی دنبال شوهرش کنه ، اینطوری مچشو میگیره
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
بعد پسره گفته اگه به اونجاها بکشه من پشت داییم میشم و میزنم زیر همه چی .امروز فیش گوشی شوهرشو پرداخت 170 تومن .به شوهرش گفته که میدونه خط به اسم شوهرشه