2733
2734
عنوان

دوستانی که 1 سال مارولون مصرف کردن

1136 بازدید | 8 پست
من 1 سال مارولون مصرف می کنم اما حدود 6 ماه که درگیر 4 کیلو اضافه وزنم می خواستم برونم کسی اضافه وزن پیدا کزده بعد از مصرف این قرص ها من 30 سالمه و از روشهای دیگر هم نمی توانم استفاده کنم اگه کمکم کنید ممنون می شم
من سه ماه استفاده کردم ولی بعد هر داروخانه ای رفتم گفتند نداریم تحریم شدیم وارد نمیشه جالبه هنوز هست شما که هنوز مصرف میکنید زیاد بخرید انبار کنید که مثل من دچار مشکل نشید---اضافه وزن میاره ولی از قرصهای دیگه عوارضش کمتره-قرص یاسمین هم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم من سه ماهه دارم میخورم و خداروشکر افزایش وزن نداشتم تازه یه ذره هم لاغر شدم البته نه واسه این قرصها اما منظورم اینه که تاثیری روی زیادشدن وزن برام نداشته شما هم اگه تو غذاتون یه مقدار رعایت کنی مثلا مصرف شیرینیجات رو کمتر کنی مطمئنا اگه این قرص اثری داشته باشه اونوری اثرش باهاش خنثی میشه
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش