2737
2739
عنوان

میکرودرم خانگی بخرم یا نه؟

2045 بازدید | 10 پست

کسی دستگاه میکرودرم خانگی خریده؟ انقدر که تو تبلیغ میگه واقعا کارایی داره؟ اگه خریدن چه مارکی و چند؟ مرسی

اگر با من نبودش هیچ میلی**چرا ظرف مرا بشکسته لیلی

میکرودرمهای خانگی اکثرا نیم میلی متری هستن اگه پوستتون حساس نیست مشکلی نیست ولی اگه حساسه باید برین دکتر و یا 2 دهم میلی بگیرین. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چکار میکنه دقیقا؟ موثره؟

خیلی عالیه من دارم هم سطح پوستو لایه برداری میکنه هم با مکشی که داره آلودگیهای پوستو خارج میکنه جوشهای سرسیاه و سر سفید هم از بین می بره

من هفته ای یکبار استفاده می کنم آدونیزا دارم

میکرودرمهای خانگی اکثرا نیم میلی متری هستن اگه پوستتون حساس نیست مشکلی نیست ولی اگه حساسه باید برین ...

این که شما میگین میکرونیدلینگه میکرودرم به پوست آسیب نمیزنه فقط لایه برداری می کنه خیلی بهتره

2738

کاربر ساینا که امده آدونیز تعریف کرده  تاریخ ۸ خرداد عضو شده تو همین تاریخ هم رفته تو همه تاپیک ها از آدونیز تعریف کرده و دیگه بعد اون هیچ فعالیتی نداشته

آدم شک می کنه که از نمایندگی آدونیز بوده باشه