2737
2734
سلام
قصد دارم دخترم رو بذارم مهد و براش پرستار خصوصی بگیرم. با یک مهد هم صحبت کردم بهم گفته دویست تومن پرستار میگیره و خودشونم پنجاه تومن میگیرن (خودش این مبلغ رو پیشنهاد داد)
حالا من موندم اگه مامور بیمه بیاد (که حتما هر از چند گاهی به مهد ها سر میزنن) نمیگه این خانوم باید بیمه بشه و حداقل حقوق بیمه رو بگیره؟ میترسم بعدا سر این موضوع به مشکل بخورم
یه موضوع دیگه اینکه تا حالادو بار رفتم اونجا و اتاق نوزادان رو از نزدیک ندیدم فقط از تو مونیتور نشونم داده که من شمردم دیدم از اون تعدادی که میگه بیشتر تو کلاسن پرسیدم چرا میگه بچه های مربی ها هستن میان به مامانشون سر میزنن بعضی ها هم چون مربی های قبلیشونو دوست دارن میان تو این کلاس و میرن
به نظرم درست نیست بچه های بزرگ تر تو کلاس شیرخوار ها باشن (بچه ان نمیفهمن یه خدای نکرده یه دسته گلی به آب میدن) با این قسمتش چه کنم
اصلا با مربی خصوصی باید قرارداد جداگانه بنویسم؟ هر نکته دیگه ای که در این رابطه میدونین ممنونم بهم بگین
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
ببین فکر نکنم بیمه و ایناش به تو ربط داشته باشه
مگه مربی رو از همون مهد بهت معرفی نکردن یعنی جزو کارمندهای اونا نیست؟
ای بابا سند نمیشه پیامم نی نی سایتم شورش رو در آوردها
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین فکر نکنم بیمه و ایناش به تو ربط داشته باشه
مگه مربی رو از همون مهد بهت معرفی نکردن یعنی جزو کارمندهای اونا نیست؟
ای بابا سند نمیشه پیامم نی نی سایتم شورش رو در آوردها
2731
تو باید با مهد قرار داد ببندی و شرایط رو بنویسی یعنی معلم خصوصی و پرداختی به مهد انقدر تو اصلا با پرستار نباید طرف قرارداد باشی که مهد با پرستار طرفه
تو باید با مهد قرار داد ببندی و شرایط رو بنویسی یعنی معلم خصوصی و پرداختی به مهد انقدر تو اصلا با پرستار نباید طرف قرارداد باشی که مهد با پرستار طرفه
سلام همیشه بهارجون
شماکه میخواهی پرستاربگیری امکانشو داری بگو بیادخونه نگه داری کنه تمیزتره خلوت تر
من کارورزی مهدبودم بخدا ازهرچی مهدبیزارشدم ولی خوب چاره ای نیست اما خداییش بعضی مهدها خوب هستند
بعدشم اینهمه که فکرمیکنی مهد قانون نداره ماموربیمه شاید بیاد شاید هم نیاد مهدی که من بودم وچندتا مهدی که سرزدم خیلی از مربیها بیمه نبودن مطمئن باش اگر دردسر داشت خودشون قبول نمی کردن مربیهای قدیمی رو بیمه میکنن که مطمئن باشن موندگارشده
وضعیت مهد وکلاسها هم خیلی واقعیت نداره
عزیزم اصلا نمیخوام بدبین بشی ولی خیلی رومهدی که میخوای نی نی عزیزتو بزاری تحقیق کنم من خودم با همه چیزهایی که میدونم از مهد ولی باید چندوقت دیگه دخترمو بزارم چاره ای نیست
مهد تو چه منطقه ای بود عزیزم ؟
2740
ما منطقه ده هستیم پریسا جون
موقعیت یک مهد دیکه هم برام مناسبه ولی اون بدون پرستار میگه 210 با پرستار 510 تومن که خیلی زیاده
ولی اتاق نوزادانش با یه در نردهای کوتاه از راه پله و اتاقای دیگه جدا میشد
به نظرت این یکی بذارم بدون پرستار خصوصی بهتر نیست؟
باور کن اگه بدونم این مهد دومی با پزستار خصوصی خیالم رو راحت میکنه 510 تومنم میدم
تا یک سال و نیمگیش میخوام بدم دیگه
فقط مسئولای اون مهد دومی خیلی جوون بودن
همیشه بهارجون خیلی زیاده اولی 250دومی 510چرا اینقدرتفاوت ؟
نی نی گلت چند وقتشه ؟
نمیتونی خونه براش پرستاربگیری ؟
خوب اگر دومی مهد خوبی مطمئنی وشرایطشو رو اکی کردی بدون پرستارخصوصی بزارش فوقش یک ماه تست کن راضی نبودی یک فکر بهتر
ولی عاقلانه تر اینکه الان خوب تصمیم بگیری دوباره کاری نشه عزیزم
والا 510 تومن واسم سخته ولی اگه خیالم راحت بشه از این ور اون ور میزنم تا جور شه، 1.5 ساله بشه دیگه فکر نکنم به پزستار جدا احتیاج داشته باشه
دخترم سه هفته دیگه پنج ماهش میشه و من مرخصیم تموم میشه باید بزارمش مهد
به پرستار تو خونه اصلا نمیتونم اعتماد کنم ترجیح میدم یه جای شلوغ باشه مسئولیتشم مدیر مهد قبول کنه
پریسا جان شما کدوم منطقه کار میکنی؟ طرفای ما (منطقه 10) مهد خوب میشناسی؟
توصیه دوستانه میکنم حتما پرستارجدا بگیر که حسابی بهش برسه گلم تا1 سالگی خیلی مهمه
عزیزم من هم بخاطر دخملی دیگه سرکارنرفتم فعلا خونه هستم منطقه 10 سرسبیل و خوش میشه نمیدونم دقیقا کجایی از دوستانم برات آمار میگیرم
2706