2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای خوبم وممنون از فندق عزیز منم میگرن شدید با با فاصله های نزدیک بهم دارم ولی خدا را شکر دوران بارداریم که دوقل هم بودتد سردرد هام کم کم شد یکی دو بار بیشتر نبود که خفیف و قابل تحمل بود بعد از زایمان تا یک سال خبری نبود ولی الان دوباره دچارش شدم من آوامیگرن میخورم مثل ابه روی اتیشه که قرصسش قاچاقه و به سختی گیر میاد و 99 درصد جاها ندارن خدا کنه همیشه همتون سلامت باشید
نیاز جان آوامیگرن ترکیباتش چیه ؟
فندق جون من چون تو اون یکی پستم دنبال میکنم پستهاتو ، دختر جان برو آزمایش بده ببین بارداری یا پریوت این جوری شده ؟ حالا کی به ی میگه من خودمم باز عقب اداختم باید حتما برم آزمایش و سونو
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
2728
سلام دوباره
من امروز پری شدم و به دنبالش سردرد ای خداااااااا
ممول منم میخوام یه آزمایش کامل بدم برای چک اپ آخر این هفته که تهران تعطیله باید صبر کنم شما هم تهرانی؟
فندق جون عاشق اون نوشته گرگ و دردت شدم صدبار خوندمش محصوصا وقتی سردرد دارم باهاش کلی حال میکنم
رز عزیز مرسی که بهمون دلداری میدی ایشالا تو هم خوب بشی
منم امروز واسه دل درد پری دوتا کدئین خوردم خوب نشد اومدم خونه شیاف دیکلوفناک استفاده کردم سه بار چشام گرم شد هرسه بار دخترم اومد صدام کرد خواب کوفتم شد چون دارو زیاد استفاده کردم ریلاف نمیخورم امروز
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
آره عزیزم من تهرانم و میرم آزمایشگاه مرکزی تو خیابون ولیعصر بالاتر از چهار راه پارک وی معمولا میرم اونجا واسه آز خون
راستی گالنازی تو که کیست داشتی ولی باردار شدی این کلومیفن چیه ؟ چیکار میکنه دقیقا؟
ممول جونم فکر میکنی آزمایشگاه تو تعطیلات باز باشه؟ اگه بازه که منم برم
کلومیفن برای تحریک تخمک گذاریه آخه من تنبلی تخمدان داشتم تخمک هام کوچیک بود 8 ماه بدون پیشگیری باردتر نشدم دکتر بهم گفت 3 ماه کلومیفن بخور اگه نشد بیا قرص دیگه بدم ماه اول نشد اما خدا رو شکر ماه دوم شد احتمال دوقلو زایی رو هم زیاد میکنه چون با تحریک تخمدان تخمکها رو بیشتر میکنه
کیستم کوچیک بود دکتر میگفت با پیشرفت بارداری خودبخود از بین میره که رفت دکترم ناجیه الهی بودش مطبش امیراباده
حالا بریم سر بحث شیرین سردرد امروز پشت سرم سنگین بود یه قرص خوردم خدارو شکر رفت ایشالا بره که دیگه برنگرده
خداروشکر فندق جون ایشالا حالا حالاها نیاد سراغت درد زیر دلت هم خوب میشه ایشالا من انقدر از سردرد میترسم که هر درد دیگه ای رو ترجیح میدم حتی دندون درد با اون همه عذابش
سلام . گلناز جون قرار شد نترسی !!!!! دیگهههههههههههههههههههههههههه

من در دوران بارداری ایندرال نخوردم اما تا جایی که می دونم از سه ماه به بعد موردی نداره . اصلا نگران نباشید . خدا جون خودش مراقب همه چیز هست . من شنیدم زنجبیل هم در دوران بارداری خوبه برای سردرد و تهوع البته من چون ویارم شدید بود اصلا نمی تونستم بخورم و فقط موقع سردرد استامینوفن ساده می خوردم که اصلا فایده نداشت و اینقدر با خدا صحبت میکردم تا به دادم برسه .ولی یک دوست داشتم که در دوران بارداری از داروهای ضدمیگرن تا حدودی استفاده کرد . من بعدش هم چون تا دوسال دخترم رو شیر میدادم یکم محدود بودم اما دیگه دل رو زدم به دریا و بخاطر دردهای زیادم و سرگیجه دارو مصرف کردم .
دوستان از طریق تنفس هم میتونید راه درمانی برای میگرن داشته باشید فقط باید هر روز این تمرین نادی شودانا را انجام بدید و مربی یوگای من میگرنش طوری بوده که بیمارستان بستری میشده اما با این نوع تنفس کاملا خوب شده . منم یک مدت کوتاهی انجام دادم اما باز تنبلی کردم و انجام ندادم . اگر خواستید آموزش بدم باهم شروع کنیم .
گلنازی سلام والا است اجلاس که هر روز یه داستانیه اصلا نمیدونم کجا باز کجا بسته ایشالا هفته بعد این اجلاس کوفتی که زندگیه منو مختل کرده تو آزمایش میری میگی چه تستهایی انجام بدن ؟ میخوام خودم مستقیم برم اول آزمایشگاه بگم یه چکاپکامل بکنن

خدارو شکر فندق جون ایشالا سردرد نیاد سراغت

رز جون حتما بگو انجام بدیم ما که بههمه چی متوسل شدیم کم مونده جادو جنبلم بکنیم
حالا موقع بارداری ایندرال منع داره مگه موقع شیردهی هم داره !؟؟؟!!!! فکر کردم ربطی به رد شدن از شیر نداره این دارو . چه داستانی داریم ما بارداریمونم مثل آدم معمولی نیست
سلام بچه ها
آره ممول جون به خدا گرفتار شدیم محل کار ما نزدیک سالن اجلاسه قدم به قدم پلیس گذاشتن آدم راه رفتنش یادش میره
من آزمایش قند و چربیو کلسترول و آنزیم کبدی و قلبی و تست التهابی و رماتیسم و شمارش گلبول های خون گفتم دکتر برام نوشت چون تازه تیرویید رو دادم اونو دیگه ننوشت تقریبا سالی یه بارواسه چک آپ میرم آزمایش
رز جون بی زحمت بگو به قول ممول فقط جادو جنبل مونده به خدا خسته شدم همه چیم با آدمهای عادی فرق داره تا دو دقیقه زیر آفتاب میمونم سردرد میگیرم با دخترم دعوا میکنم سردرد میگیرم تو ترافیک میمونم سردرد میگیرم تورو خدا هر راهی بلدی بگو خدا خیرت بده
سلام دوباره به همگی
گلنازی من میخوام هورمونامم چک کنم به آزمایشگاه بگم خودش بلده ؟ خانوم فندق جونی پرستاری شما بگو چه کنم؟
گلنازی تو محل کارت اینجاست من خونم اینجاست !!!!! دیگه ببین من چه قصه ایی دارم
تو کجا کار میکنی که اینجاست محل کارت گلم ؟
سلام
چطورید ؟
میریم امروز رو یا یک روز خوب و بدون هیچ دردی شروع کنیم ......
دو انگشت سبابه و کناریش رو مابین پیشونی تون بذارید و انگشت شصت را کنار یک سوراخ بینی و انگشت حلقه رو کنار سوراخ دیگر ، با شصت سوراخ راست بینی رو ببندید و از سوراخ چپ دم بگیرید سپس با انگشت حلقه همان سوراخ چپ را ببندید و بازدمش را از سوراخ راست بینی بیرون بدید . سپس از همان سوراخی که بازدم رو بیرون دادید دم بکشید و آن را ببندید و از چپ بازدم را بیرون بدهید . به همین ترتیب از یک دقیقه شروع شود تا سه دقیقه در روز . فقط حواستون باشه اصلا عمیق نفس نکشید و خیلی تمرکز نکنید چون اوایل که آدم وارد نیست ممکنه اولش باعث سردرد بشه اما بعدش که راه افتادید مطمئن باشید جواب میده . روزهای اول فقط تمرین حرکت رو انجام بدید و مربی ام تضمین کرد که این حرکت علاج بدترین نوع میگرن هم هست .
2706