2737
2734
عنوان

میگرن و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 127482 بازدید | 897 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام... من از میگرنی دارم که به خاطرش 2 تا سکته مغزی کردم از جمله آدم های بدشانس هم بودم که در حاملگ ...

سلام گلم میدونم کامنتت واسه خیلی وقت پیشه اما باردارم و میگرن داشتم همه میگفتن تو بارداریی خوب میشه اما بدتر شدم هفته ۱۵ عستم دارم دیوونه میشم . به نظرت کمتر میشه؟

سلام گلم میدونم کامنتت واسه خیلی وقت پیشه اما باردارم و میگرن داشتم همه میگفتن تو بارداریی خوب میشه ...

سلام بانو جان برات دعا میکنم قابل تحمل بشه.... نمی دونم من یکبار باردار شدم اونم دو ماه اول فقط سردرد بودم بعدش خوب شد حدااقل قابل تحمل که به دارو نیاز نداشتم.ان شالله برای شما هم خوب باشه...نی نی جنسیتش چیه...من تحقیق کردم دختر دارها تا اخر بارداری میگرن دارن و سردرشدن باهاشون هست

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
2740
من ۵ ماهه این درد بی درمونو گرفتم هرروز بدون استثنا سردردم.پروپرانولول و نوروتریپتیلین دادن بی فایده ...

افای دکتر فروغی پور ‌.دکتر نخودچی...

اما از من میشنوی اسپری میگرن کات بگیر و استفاده کن بی تاثیر نبود برای من.

شکر خدای منان الان هفته ای یکبار سردرد میشم. قبلا هر روز بودم واین یعنی عالی عالی.... شما به نظرم فقط اسپری میگرن کات بگیر (کلنیک ارامش تهران)

اگه قرصی فایده داره نمدونم روشی طب سوزنی هر چی نمدونم چکار کنم😭

سوماتوتریپتان ۵۰ ریلایف ادویل.الفانکس باکلوفن اینا خوبن.

امپول دگزا و پلازیل همزمان.

امپول پرومتازین 

نصف روغن سیاه دونه یک چهارم روغن کندش یک چهارم روغن اسطوخودوس یک چهارم هم روغن بنفشه داخل یک قطره چکون بریز هم بزن تا دیدی داره درد شروع میشه تو حفره بینیت از هر کدوم دو قزره بریز و ماساژ بده سوزش مدی میده ولی از هر ۱۰ تا سردرد روی ۶ تاش جواب میده و خوب میشب

2706