2737
2739
میدونم اینطوری یکم سخته باید حضوری توضیح بدم :)))))))))))))))))
ممول جان در مورد ایندرال تا جائیکه میدونم ضعیفش در دوران بارداری مشکلی نداره و در شیردهی هم نداره اما داروهای ضد میگرن مثل سوماتریپتان از شیر رد میشه و من توی زمان شیردهی نخوردم البته بماند بخاطر علائم افسردگی و اضطراب مجبور بودم فلوکستین رو بخورم . علائم افسردگی ام خیلی هم جالب بود البته الا میگم جالب ، اون زمان واقعا اذیتم میکرد . از ماه 7 بارداری به بعد تا یکسالگی دخترم ، سرگیجه های شدید همراه با گیجی و منگی و حملات پانیک داشتم در حدی که فکر میکردم دارم می میرم ( بطوریکه انگار بهم داروهای خواب آور تزریق کرده باشند) . خیلی دوران عجیبی بود اما به هر حال گذشت . این رو نگفتم یک وقت نگران بشید ... این رو گفتم که بدونید هر دردی یک علاجی داره . خودم هم در نهایت کشف کردم مشکلم چیه . دکترها خیلی دیر فهمیدند که از اعصابه و فکر کنید در این مدت که اینطوری بودم میگرنم هم امانم رو بریده بود . اما الا که بهش فکر میکنم اگر ترسم رو کنار میذاشتم خیلی زودتر درمان می شدم .
فندق جان در مورد سنگ کلیه هم اصلا نگران نباش به امید خدا باردار که شدی مایعات زیاد مصرف کن . من اصلا سابق نداشتم فکر کنم بخاطر کم آب خوردن در بارداری شدم درست تو ماه 7 بودم که گرفت .شبیه درد زایمان بود رفتم بیمارستان تا معاینه کردند و آزمایش دادند که وقت زایمانه هست یا نه ! من دفع کردم البته با درد زایمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستهای خوبم صبحتون بخیر
ممول جونم نمیدونم دقیقا برای هورمون باید چی بگی ولی مطمئنا خود دکتر آزمایشگاه بهش بگی میدونه و برات می نویسه حتما پرولاکتین و استروژن و اینا رو میخوای دیگه درسته؟
جدی خونتون اینوراست من محل کارم موسسه تحقیقات گیاهپزشکیه تو خیابون یمن بعد چهار راه مقدس اردبیلی شما هم اینجاهایی؟
مرسی رز عزیزم سعی کردم انجامش بدم تقریبا فهمیدم باید چیکار کنم البته الان اداره ام و نمیشه باید عصر برم خونه انجام بدمش خدا کنه جواب بده یعنی میشه؟ خدارو شکر از دیروز صبح دیگه خبری از سردرد نیست امیدوارم دیگه پیداش نشه
من ضد اضطراب آلپرازولام میخورم اون موقع کاناداییش بود که خیلی خوب بود اما با تحریمها دیگه نیست و ایرونیش هم زیاد به درد نمیخوره ؟آخه علت سردردهای من کشف نشده مونده چن سال قبل که دکتر رفتم منو پیش چشم پزشک فرستاد بعد عکس برای سینوزیت گرفتم و هردوش خوب بود سیتی اسکن کردم اونم مشکلی نبود آخرش گفت از اعصابه و این قرص رو بهم داد البته اون موقع خیلی خفیف تر بود الان شدیدتر شده شاید برم MRI نمیدونم والله این چه بلاییه 7 ساله باهاش اسیرم به هرحال مرسی که نوشتی برامون حالا از امروز تمرین میکنم شاید خدا خواست و سردردام برطرف شد
دوستتون دارم بچه ها
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
2731
سلام به همگی دوستان عزیز من باردار نیستم ولی توی دوران بارداری میگرنم رفع شد. و بعد از دو ماه از گذشت زایمان

دوباره برگشت و این دفعه شدیدتر و دردناکتر طوری که هرروز کار من شده بود پنادل خوردن دوتا دوتا.

پستهای قبلی رو نمیرسم بخونم ولی من از هر روشی استفاده کردم چه ورزش چه تمرینات تنفسی چه ماساژ شقیق ها

تاثیر نداشت که نداشت . دیگه این اواخر رسیده بودم به تزریق سرم و آمپول تا دردم تسکین پیدا کنه.

ولی یه روز اتفاقی پیش یه پزشک طب سنتی رفتم و اون بهم یه سری پرهیز غذایی داد و بعد برام شربت گیاهی گل بادیان

رومی به اسم آنیسون رو تجویز کرد حالا بعد از 4 ماه میگرنم خدارو شکر خداروشکر هزار بار شکر رفع شده و میتونم زندگی

کنم اینو گفتم که بدونید میفهمم کامل که چه میکشید و این راه رو حتما برید شاید شما هم نتیجه دیدید انشالا........
Lilypie Third Birthday tickers
گلنازیییییییی موسسه تحقیقات من اومدم مادر من وزارت کشاورزی کار میکرد سالها تو ساختمان مرکزی بلوار کشاورز بعد اینجا هم برای ماموریت میومد
آره عزیزم من اینجا بدنا اومدم خونه مادریم محمودیه است و خودمم ولنجک میشینم در نتیجه اینجارو خوب میشناسم گلم چه جای خوبی کار میکنی
ایشالا بعد تعطیلات میرم آزمایش میدم هنوز پری نشدم اعصابم ریخته به هم فکر کنم ٣٥ روز شد سردردمم یجورایی چون حس پری دارم هر روز یه دردی تو سرمه میدونم مال هورمونامه کلافه اممممم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
2740
ممول جونم پس یه جورایی همسایه هستیم شایدهم همدیگه رو دیدیم
راستی چرا یه بی بی چک نمیذاری مطمئنی خبری نیست؟
وای منم زیاد از این مدل سردردها کشیدم میدونم چقدر کلافه کننده است من معمولا روز قبل پریود سردردم شروع میشه گاهی روز 4 و 5 هم میشم خلاصه کلا تو یه ماه بهونه برای سردرد زیاد دارم به خدا امروزم که شکرخدا خوب بودم همش استرس داشتم که نکنه بگیره ایشالا صبح سردردت خوب خوب شده باشه
رز عزیزم منم انجامش دادم ایشالا اثر کنه بهمون
فندق جون سالگرد ازدواجته؟ بهت تبریک میگم ایشالا سالهای سال خوشبخت کنار همسرت و نی نی آینده ات شاد شاد زندگی کنید
راستی چقدر خوبه اینجا همه اون حس به قول فندق لعنتی رو میشناسیم من نمیتونم برای اطرافیانم توضیح بدم چه حسیه چون درکش نمیکنن اما اینجا هممون میشناسیمش
آره گلناز جون خیلی خوبه
نه بابا من جلوگیری میکنم مطمئنم که به بی بی چک نیازی ندارم امروز روز ٣٧ حالتشو دارم تازه داره لکه بینی اش شروع میشه فکر کنم کیست دارم بدیش اینه که هر دکتری برم بهم یاسمین یا یه کوفتی دیگه میده تا تنظیم شم بعد واویلا میگرنه کولاک میکنه جرات ندارم قرص بخورم ولی چند ماهه پریودام همش شده سی و خورده ایی روزه در نتیجه مطمئنم برم سونو یه خبری اون تو هست از کیست
خلاصه منتظرم پری بشم تموم بشه بعد برم سراغ آز و سونو

رز جون بیا برامون بگو خانوم دکتر ما باید هر روز همین تمرینو ادامه بدیم ؟

فندق جون بابا بیا بگو چی شد بی بی چک گذاشتی حداقل توی اون یکی تاپیک بگو منتظریم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
سلام . چطورید ؟
من امروز هم اومدم سرکار خیلی سرم شلوغه :( فردا هم باید بیام
ممول جون هر روز باید این حرکت را 3 دقیقه انجام بدید عزیزم .
سالگرد ازدواج فندقی هم مبارکه :)
فعلا بایییییییییییییییییییییی.بوسسسسسسسسس