2733
2734
عنوان

چطور شوهرمو راضی کنم که

227 بازدید | 12 پست

سلام عزیزان شوهرم اجازه نمده من برم سر کار منم وحشتناک دوست دارم برم سر کار دلایلم هم به غیر از نیاز مالی حضور در جامعه و رشد اجتماعی و ارتباط با آدمهای مختلف و پیشرفت و اینهاست البته طوری که به مادر بودنم لطمه نزنه بلکه باعث بشه مادر بهتری هم بشم اما به هر طریقی که با شوهرم صحبت میکنم و از هر شیوه ی زنانه ای که استفاده میکنم جواب نمیگیرم و باز حرف خودش رو میزنه خواهش میکنم کمکم کنید و راه هایی که به نظرتون میاد پیشنهاد بدید اما خواهش میکنم نگید ولش کن تو خونه نشستی راحت و از این حرفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولش کن ته بدبختی من دارم زار میزنم سر کار نرم شوهرم میگه باید بیای بشین زیر باد کولر حالش ببر

یادش بخیر ..روزای گرم تابستون جلو پنکه مینشستیم و با هیجان توی پنکه می گفتیم 😲😲😲آاآاآاآاآاآاآ الانم اگه پنکه گیرم بیاد همین کار رو میکنم بیخیال بزار بگن دیووونس

ولي بي شوخي ، حضور در جامعه فقط با سركار رفتن نيست كه. اگر ميبيني راضي نميشه خيلي اصرار كني حساس ميشه، برو كلاس هاي مختلف، هنر جديد ياد بگير، كارگاه هاي مختلف برو ، همايش هاي مفيد رو شركت كن

خوب بگو جامعه به این تخصص  که من دارم یا حرفه ای که من بلدم نیاز دارد از ضرورت کسب تجربه بیشتر برای بهتر شدن تو تخصص یا حرفه ات بگو

اگر هم اینا را ندارید خوب منطقیه که راضی نمیشه 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

منم ذلم بدجور سرکار میخاستم  شوهری نذاشت اما ب مرور بد اخلاقی و افسرده شدم گفت برو سرکار شاید بهتر بشی الان یگه توهم مث خانوادتی باید بری تو جامعه تا حالت خوب بشه

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2738

عزیزم تو اجتماع بودن فقط به سرکاررفتن نیست

برو باشگاه ثبت نام کن کلاس زبان برو 

هر هنری که دوست داری برو دنبالش کتاب بخون همه اینا بهت کمک میکنه یه مادر خیلی خوبی باشی که همه در اجتماع هستی و هم به زندگیت میرسی

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

مدرکم فوق لیسانسه قبل از ازدواجم خیلی فعال بودم هم دانشگاه هم کار

میدونم حضور در جامعه فقط به سر کار رفتن نیست ولی هم میخوام وقت بزارم هم درامد داشته باشم چون خرجم زیاده شوهرم از پس مخارجم برنمیاد 

دارم افسردگی میگیرم از  5 سالی که ازدواج کردم فقط یک سالش خوش بودم بقیش باب دلم نبوده

من شوهرم شهر دیگه سرکاره قرار شده وقتی اومد شهر خودمون رفتیم سر زندگیمون دیگه سرکار نرم
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام