2733
2734

میدونم شما هم مثل من از کتاب خواندن لذت می برید؛ پیشنهاد می کنم خواندن کتاب را در اپلیکیشن فیدیبو تجربه کنید تا هم هزینه کمتری برای خرید کتاب بدهید و هم به حفظ محیط زیست کمک کنید

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

http://www.fidibo.com

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

بچه ها اپلیکیشن خیلی خوبیه 

کتاب رایگان هم داره 

و کلی امکانات دیگه 

و کتاب فروشی اما ارزون. 

به نظرم عالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی وقته دارمش خوبیش اینه کتاب های جدید رو سریع میذاره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
https://www.fidibo.com

عیدی دوست دارم کتابم دوست دارم.محیط زیستم دوست دارم.بهارم دوست دارم

مرررررسی👍😍😘

من نمونه یک زن خوشبخت با بیش از پونزده سال تجربه زندگی مشترکم.کم سن ازدواج کردم درس خوندم تفریح کردم و الان از هم سنای خودم که دیر ازدواج کردن یا مجرد موندن خیلی راضی تر و خوشبخت ترم.اگر بهتون گفتن زود ازدواج کردی بعدا پشیمون میشی بدون غلط میگن.زمانی پشیمون میشی که انتخابت اشتباه باشه والا زود و دیرش تاثیری تو پشیمونی نداره.معیارهای ازدواجتون پول و ثروت و خوشگلی و هیکل و قد و تیپ نباشه.عقل و شعور و اخلاق و فرهنگ و اصالت خانوادگی باشه میبینید در هر سنی باهرکسی ازدواج کنید خوشبخت میشید
عیدی دوست دارم کتابم دوست دارم.محیط زیستم دوست دارم.بهارم دوست دارم مرررررسی👍😍😘

قربونت 😘😘😘 ممنون از اینهمه انرژی مثبت 😍😍😍😍 منم آدمهای مثبت مثل شما رو دوست دارم🤗

عزیزم سلام.

راجع به زایمانت سوال داشتم. تو یه تاپیک دیگه دیدم نوشتید بچه دومتون چهار به بالا بوده و‌تونستید طبیعی زایمان کنید

میشه بپرسم راز موفقیتتون چی بوده؟!

یعنی از نظر جثه درشتید خودتون؟! قد و وزنتونو میشه بدونم؟!

مامای خصوصی داشتید؟!

اگر‌جسارت نباشه.

مامای من‌گفت کسایی که مث من ریزن زایمان سختی خواهند داشت.

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم
عزیزم سلام. راجع به زایمانت سوال داشتم. تو یه تاپیک دیگه دیدم نوشتید بچه دومتون چهار به بالا بوده و ...

سلام عزیزم 

من جثه ام خیلی درشت نیست 

ریز هم‌نیستم. قدم ۱۶۸ و وزنم ۶۸

به نظرم کوچک بودن جثه خیلی مهم نیست 

مادربزرگ خودم قدش خیلی کوتاه و هفت تا بچه توی خونه دنیا آورده و میگه زایمان هام راحت بود 

2740
عزیزم سلام. راجع به زایمانت سوال داشتم. تو یه تاپیک دیگه دیدم نوشتید بچه دومتون چهار به بالا بوده و ...

راستش من برای زایمانم ایران نبودم 

اینجا هم‌دکتر و مامای خصوصی معنی نداره 

ولی واقعیتش این بود که تمام مدت ماما کنارم بود به همراه همسرم (شاید مثل همون مامای خصوصی ایران باشه )

رمز های موفقیت که می تونم بگم بهتون :

۱.توی کل بارداری تحرک داشتم و زندگی عادی مو با فعالیت زیاد و بچه کوچک ادامه میدادم 

اما یکی دو هفته آخر به توصیه ی ماما بیشتر استراحت کردم و سعی کردم انرژی بیشتری ذخیره کنم و با پیاده‌روی خودمو خسته نکنم.

۲.برای زایمان عجله نکردم که بخوام به یک طریقی زایمانم زودتر بشه، تا آخر هفته چهل و یک صبر کردم که دردام خودش شروع بشه

۳.از هفته ی سی و شش به بعد دمنوش هایی مثل رازیانه و گل گاو زبان و خاکشیر توی آب گرم و عسل خوردم 

۴.آخر هفته ی چهل و یک نصف شیشه روغن کرچک خوردم و همون شب دردم شروع شد و فکر کنم توی روند زایمانم خیلی اثر داشت 

۵.دعای آسان شدن زایمان که توی مفاتیح هست رو روی کاغذ نوشتم واسه خودم 

سوره مریم و انشقاق رو خوندم

۶.از این توپ های ورزشی بزرگ یوگا خریده بودم خیلی اوقات روش میشستم و بالا و پایین میپریدم 

راستش من برای زایمانم ایران نبودم  اینجا هم‌دکتر و مامای خصوصی معنی نداره  ولی واقعیتش ا ...

ممنون گلم که با حوصله جوابمو دادی عزیزم

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم
ممنون گلم که با حوصله جوابمو دادی عزیزم

خواهش میکنم 

ان شالله به سلامتی و شادی و راحتی زایمان کنی 

به نظرم تحت نظر ماما یا دکتری باش که بهت انرژی مثبت بده

کلاس زایمان هم اگر دسترسی داری برو