2726
عنوان

آدرس و تلفن مطب متخصص زنان در شهر تهران که از کارشون راضی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 28845 بازدید | 31 پست
دکتر فریدون دیانی. مطبش یه کم بالاتر از بیمارستان دی ساختمان نیلو متخصص زنان زایمان نازایی
نگران فردایت مباش، زیرا کسی که خدای دیروز و امروز بود خدای فردا نیز هست، تو اولین بار است که زندگی میکنی ولی او قرنهاست که خدایی میکند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر ملیحه شاددل توسط یکی از کاربران همین سایت بهم معرفی شد واقعا به دکتر خوب متعهد با اخلاق و با تجربه هستند مطبشون سعادت آباد بلوار دریا ساختمان پزشکان قدس بود تلفن ندارم ولی سایت دارن از اونجا میتو نید وقت بگیرید تو تو بیمارستان گاندی و فرمانیه هم طرف قرار دادند
دکتر معصومه یونسی، متخصص زنان، فوق تخصص نازایی و جراح لاپاراسکوپی سایت اینترنتیش: http://www.dryounesi.com بیمارستان پارسیان تهران بیمارستان خاتم الانبیا تهران بیمارستان صدا و سیما تهران مطب1: سعادت آباد، کنار بیمارستان پارسیان مطب2:‌امیرآباد جنوبی، پایین تر از بیمارستان قلب مشخصات کامل در سایتشون
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
2728
سلام سهیلا عارفی متخصص زنام و زایمان و نابارورى و سقط مکرر هست روزهاى ٢ و ٥شنبه صبح بیمارستان عرفان بخش ivf ٩-٢٢٣٥٨٤٣٥ و ٣-٢٢٣٥٦٩٥٠ روز شنبه ٢ تا ٤ کلینیک زنان بیمارستان بهمن ٨٢٤٩٩٦٢٣ و روز ٣ شنبه صبح از ٩ تا ١٢ بخش ivf بیمارستان بهمن ١٠-٨٨٥٧٥٩٠١ روزهاى ١ و ٣ شنبه عصر و ٤ شنبه صبح مطب ٢٢٠١٩٧٢٧ بالاتر از پارک ملت روبروى باشگاه خبرنگاران جوان ساختمان جم طبقه ٧ در ضمن اگر در مورد هزینه های زایمان مشکل دارید میتونید خودتونو بیمه تکمیلی انفرادی بکیند تقریبا یک میلیون از هزینه ها کم میشه برای گرفتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید با شرکت خودشون راهنمایی دقیق میکنن. 44045463 بیمه تریتا
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...

بچه ها من چندماهه اصلا دوره ی پریودم منظم نیست تو ماه پیش دوبار پریود شدم، میگن شاید کیست دارم، کسی دکتر خوب میشناسه تو غرب بهم معرفی کنه؟ کیست خیلی خطرناکه؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

بچه ها من چندماهه اصلا دوره ی پریودم منظم نیست تو ماه پیش دوبار پریود شدم، میگن شاید کیست دارم، کسی ...

سلام عزیزم من یه مقاله خوندم خیلی راهنماییت میکنه برات میفرستم بخون http://drzarepour.com/علت-بروز-کیست-تخمدان-چیست/

بچه ها من چندماهه اصلا دوره ی پریودم منظم نیست تو ماه پیش دوبار پریود شدم، میگن شاید کیست دارم، کسی ...

منم تعریف دکتر مظفری کرمانی و شنیدم . ولی شماره ندارم ازش بدم بهت عزیزرم سرچ کن ببین تو اینترنت هست 

2706