2737
2734
سلام. من در حال حاضر دکترم خانم هلن صادقی هستش که تو بیمارستان لاله هم هستن. ولی ترجیح می‌دم نزدیک خونمون (تخت طاوس) باشه لطفاً کمکم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سحر جون. منم میخوام سال دیگه تیر-مرداد اقدام کنم. دکتر هم میخوام دکتر شادانلو و بیمارستان تهران کلینیک رو انتخاب کنم.البته هنوز پیششون نرفتم اما تصمیمم اینه که قبل از عید یک بار برم و بعد از عید هم برای آزمایشات برم
2742
2740
والله من که دایی همسرم اونجا پزشکن(بخدا سهام هم نداره که بخواد الکی تعریف کنه) میگه تجهیزاتش عالیه از اون مهمتر دکترا و پرستارا و تیم بیهوشیشن که همه خوبن . یعنی یا بخشی رو نداره(مثل nicu ) یا اگه داره خوبه
نه سحر جون، باردار نیستم، قصد بارداری دارم. بیمارستان شهید باهنر، اگه اشتباه نکنم تو نیاورانه. یعنی مطب خود دکتر شرفی اون طرفاست، بیمارستانم تو شهید بازدار هست، همون طرفای اردوگاه شهید باهنر
بهار جون به نظر من درسته که دکتر خیلی مهمه ولی بیمارستانی که تجهیزاتش کامل نباشه یه کم جای تأمل داره. من به نظرم میشه تو بیمارستان خوب دکتر خوب هم پیدا کرد.
2706