2737
2739
سلام.
خانمها کمکم کنین . هر کاری از دستم برمیومد کردم که سنا دیگه ناخن نجوه ولی فایده نکرد.
از داروخونه لاک تلخ گرفتم یک مدتی خوب بود دباره شروع کرد.
دعوا کردم
تشویق کردم
دیگه موندم چکار کنم
به نظر شما چکار کنم؟؟؟؟
سلام عزیزم من خودم وقتی بچه بودم ناخنام و میجوییدم!و هیچ وقتم نتونستم ترک کنم تا وقتی که مامانم منو

میبره دکتر و دکتر بهش میگه که باید حواسش و با خوردنیها همیشه پرت کنی مخصوصصصصصصصصصصصا آدامس

یه مدت که به ش آدامس بدی ترکش میشه!!!البته مواظب باش که به آدامس عادت کنه ;)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر زاده من هم ناخن میجوید.خواهرم اصلا به این موضوع اشاره ای نمیکرد.یا عصبانی نمیشد فقط توجهشو به چیز دیگه ای جلب میکرد .مثلا میگفت بیا نون بیار کباب ببر بازی کنیم،یا مثلا یه چیزی میداد دستش میگفت اینو ببین. مثلا یه اسباب بازی.خدارو شکر ترک کرد.
من این مشکل رو با دخترم نداشتم ولی اکه من بجای شما باشم رو انکشتش سس تند میزدم بدون اینکه بفهمه یکی 2 بار اینکارو بکنید ولی خیلی کم بزارید حواسش جمع میشه بار دیکه نکه اکه در سنی هست حرف رو میفهمه بترسونینش ترک میکنه بکید اره بخاطر اینکه می جوی اینطوری میشه جند بار اینکارو بکن خوب میشه با ترسوندن واکر نه محاله ترک کنه
مرسده جون گفتم که لاک تلخ گرفتم فایده نداشت. الاهه خانوم سنا خیلی بلاس هرچی به دستش بزنم میره قشنگ با آب و صابون میشوره. مامان سپنتا حواسش پرت میشه ولی دوباره شروع میکنه. هانا جون آدامس هم فایده نداره چون قورتش میده. :( به هر حال از همه ممنونم.
2740