2733
2739
سلام

کم پیش میاد تاپیک بزنم... کم پیش میاد پست بزارم حتی

میشه یک دقیقه از وقتتون رو بزارید و برای یه نوزاد 15روزه دعا کنین؟

دختر 15 روزه ی کوچولوی خانوادمون ... جوشای قرمز روی دستش یهو شدن تاول و بعدشم زخم

میترسیم از ای بی یا بیماری پروانه

به دعا در حق دیگران بدجوری اعتقاد دارم... مخصوصا دعای مادرای باردارو شیر ده

دعا میکنین از چیزی که میترسیم سرمون نیاد؟ 

لطفن :((

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم این وقت اذان دعاکردم برای کوچولوی نازت انشالله ک هیچی نیس 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
2740

تو ماه پیامبر خداییم و وقت عزیزیه انشالله خدا به حرمت بهترین بنده هاش و این لحظه عزیز حال نی نی تون رو خوب کنه و صحیح و سالم باشه .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

دختر من نیس :((

دختر خالمه :((

از وقتی رفتیم دیدنش و برگشتیم داریم دیوونه میشیم

نوزاد 15 روزه روی مچ دستش اندازه یه قوطی کبریت زخم شده

زخم با چرکای سفید و زرد

ای خدای بزرگ رحم کن به خاله ی مظلوم و بی کس من :((

تو رو خدا دعا کنین براش

همچین حس ترسی رو تا به حال تجربه نکرده بودم

فقط یه ترس معمولی نیس

یه ترسی که ته دلتو خالی میکنه ... نه فقط برای یه لحظه برای همه ی عمر

دیوونه شدم از بس علایم ای بی رو سرچ کردم و جمله ی تاول در بدو تولد مثل پتک خورد توی سرم

:((((

تو ماه پیامبر خداییم و وقت عزیزیه انشالله خدا به حرمت بهترین بنده هاش و این لحظه عزیز حال نی نی تون ...

ماه پیامبر خدا :((

ایشالا به حق پیامبر چیزی که ازش میترسیم نباشه

ممونم :((

2706