2737
2739
عنوان

سوراخ کردن گوش نوزاد

3617 بازدید | 10 پست
سلام دوستان
مناسب ترین سن برای سوراخ کردن گوش نوزاد چه زمانی است؟و اینکه چه مدت گوش چرک میکنه ؟من مشهد زندگی می کنم خانم های مشهدی اگه آدرس جایی که گوش دخترتون رو سوراخ کردین بگین ممنون میشم
مرسی
سلام.من دخترم 5/5 مذهش بود که گوشاش رو سوراخ کردیم.روش سنتی باسوزن
چون خودم به فلز نیکل حساسیت دارم به بدلی جات و تیتانیوم و سوراخ کردن از طریق دستگاه احتمال حساسیت به نیکل توش زیاده
نمیخواستم دخترم مثل خودم بشه و گفتم شاید تو ژنش باشه
اصلا خون نیومد و اول با پماد گوش رو چرب کردیم بعد با سوزن سورخ و تا 2 هفته هم نخ تو گوشاش بود و مرتب با پماد چرب میکردیم
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
من چند روز پیش سوراخ کردم 4 ماه و نیمشه
تو طلا فروشی فقط چند دقیقه گریه کرد بعدم انگار نه انگار هر روز هم بهش الکل طبی می زنم
یه برگه دادن که توش نوشته بود تا 48 ساعت حموم نبرمش و روزی دو بار در هر دو جهت گوشواره رو تو گوشش بچرخونم
خدا رو شکر که چیزی نشد
من دخترم 40 روزه بود گوشش را سوراخ کردیم هرچه کوچکتر باشه کمتر اذیت میشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2740
سلام من صدیق پورم از مشهد پخش تجهیزات سوراخ کردن گوش و بینی با نگین های بسیار زیبا و متنوع آمریکایی بدون نیکل و بدون حساسیت و استریل دستگاه ها هم با دستگاه های قدیمی فرق داره و بدون صدا و ضربه هستش 09151090856