2726
سلام عزیزم. منم خیلی خوشحال شدم.
نکاتی که گفتی اکثرشون برای حافظ صدق میکنند.مخصوصا اینکه مدام میخواد به شکم بخوابه ولی تا به شکم میشه فوری بیدار میشه.من سه ماه مرتب امپرازول دادم. دیگه نمیدونم چکار کنم. فردا میرم پیش دکترش ببینم چی میگه. دکتر به پسر شما رژیم غذایی هم داده؟میشه نکاتی که گفته رعایت کنید بمنم بگید؟الان شبها بهتر شده؟کوچیکتر بود چطور بود؟ببخشید زیاد سوال میپرسم. ممنون از جوابت!
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مامان حافظ جان
من خیلی دیر متوجه رفلکس آروین شدم اما الان که درمان رو شروع کردم همه اون علائم کمابیش رفته و بهتر از اون خواب شب راحتیه که داره. به نظر من که احتمال زیاد رفلاکس حافظ رو اذیت می کنه. چون متاسفانه این رفلکس میره و برمی گرده
پسر من کوچک تر بود این علائم رو هرچند وقتی داشت اما چون بالا نمی آورد من شک نکرده بودم

رژیم غذایی شامل پرتقال ( حتی اسانس اون) لیموترش و ... میوه های ترش مثل کیوی ، کلا چیزهایی که ترشن یا ویتامین سی دارن مثل گوجه فرنگی و چیزای خمیری شکل مثل ماکارونی هست. شیر هم شبها بهش اصلا نده. شیر بیشتر از هرچیزی رفلاکس ایجاد می کنه. بازم چیزی یادم اومد میام می نویسم. ولی بهتر از همه اینه که درمان رو دوباره شروع کنی. من از دارو دادن خیلی بدم میاد اما آسایش رو از وقتی که داروهای پسرم رو مرتب می دم احساس کردم . از روزی که درمان رو شروع کنی بچه از این رو به اون رو میشه پس حتما پی گیری کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان حافظ جان
پسر من حساسیت شدید به پروتئین گاوی داشت. الان ماست و کره می خوره اما شیر نه. راستش اون حال خرابی هم که گفتم یهویی اوت کرد تا فهمیدم رفلکس داره مال تست شیر گاو بود. بیچاره بچه ام داغون شد. هنوزم شیر نمی خوره تا شش ماه دیگه باید رژیمش رو حفظ کنه.
مگه حافظ به شیر گاو آلرژی داره؟
2728
والا من نمیدونم حساسیت داره یا نه. جالبه نه؟حافظ از وقتی به دنیا امد خیلی بیقرار بود و گریه میکرد. بردمش پیش فوق تخصص گوارش گفت به لبنیات حساسیت داره. من 5 ماه پرهیز شدید کردم اما پسرم یه ذره هم بهتر نشد. چند بارم باز رفتم پیشش گفتم بهتر نشده گفت بازم پرهیز کن. من از 5 ماهگی دیگه پرهیز نکردم وهیچ فرقی هم نکرد یعنی بدتر نشد. الانم که باز رفتم پیش دکترش میگه پرهیزکن. اخه این چه حساسیتیه که با رژیم و بدون رژیم فرقی نمیکنه؟به خود حافط هم تو ماه 8 چند بار ماست دادم که بازم فرقی نکرد.
مامان آروین جان مشکل من اینه که حافظ در هر صورت نااروم وبیقراره مخصوصا تو خواب ومن نمیفهمم حساسیت داره یا نه.حالا میخوام باز از فردا رژیم رو رعایت کنم ببینم تاثیری داره؟
شما تست الزژی دادین؟اینجا همچین چیزی نداره یا من نشنیدم
ببین داروهای امپرازول و رانیتیدین فقط خاصیت پیشگیری دارن یعنی اسید معده رو کم می کنن اما درمان نمی کنن. حتما کنار امپرازول باید یه آنتی رفلکس مثل متوکلروپرامید یا موتیلیوم مصرف کنی. من دو هفته متوکلوروپرامید دادم پسرم تا صبح تخت خوابید اما موتیلیوم ضعیف تره اما اگر جواب نگیرم مجبورم برم سراغ همون متوکلروپرامید. در ضمن رفلاکس خودش رو توی خواب شبونه نشون می ده متاسفانه.

در مورد آلرژی ، من نمی دونم فقط بی قراری می تونه نشونه آلرژی باشه یا نه چون مال پسر من علائم پوستی شدید و دلدرد و اسهال هم همراهش بود. اما اگه می خوای رژیم بگیری تا مطمئن شی حتی بیسکوییت هم نباید بخوری یا چیزی که یه ذره کره داشته باشه. البته من بعید می دونم حافظ آلرژی داشته باشه اما چی بگم.
اگه اومدی تهرون بگو آدرس دکتری رو که آروین تست آلرژی داد برات بذارم. جالبه که با وجود آلرژی آروین به شیر گاو توی تستش منفی بود البته بقیه چیزها درست بود اما متاسفانه خود دکتر گفت این شیر گاو درصد خطاش بالاست!!!!!!!!!!
تست آروین پوستی بود چون آلرژیش پوستی بود اما تست خونی هم داریم.
ممنون از توضیحات دقیقت.قطره متوکلرو پرامید رو چقدر میدادین؟ دکترای اینجا اصلا نمیدن میگن از چرخه داروها حذف شده تعجب میکنم خیلی مامانا میگن دکترهای تهران میدن. دکتر به شما در مورد عوارضش چیزی هم گفت؟ یا بنطرشون عوارضش مثه بقیه داروهاست؟ شما الان از موتیلیوم راضی هستید؟دارم وسوسه میشم چند شبی این قطره متوکلرو پرومید رو بدم ببینم رو پسرم تاثیری میذاره
به نظر من یکی دو روز متوکلوروپرامید بده اگه رفلاکس داشته باشه باید حالش خوب شه چون سریع اثر می کنه. من شنیدم دکتر مومن زاده و ... هم تجویز می کنن. بعضی دکترا می گن فقط دو هفته بعضی دکترا هم مثل دکتر پسر من می گه ایراد نداره. ببین فقط دوزش رو خیلی مواظب باش تعداد قطره هاش نصف وزن بچه باید باشه. مثلا 5 قطره برای 10 کیلو . راستی نمی دونم زیر یک سال تجویز میشه یا نه؟ من توی مطب مامانی رو دیدم که می گفت از نوزادی به بچه اش داده البته دخترش الان 10 سالش بود.
من یک روز به آروین دادم دیدم شب راحت خوابید. فهمیدم مشکل تنفسش فقط و فقط از رفلاکس بود و لاغیر. تا دوهفته دادم شبا عالی بود اما از وقتی موتیلیوم رو شروع کردم یه شب در میون خوبه.
بازم می گم اگه خواستی بدی حتما دوزش رو رعایت کن و نیم ساعت قبل از غذا بده. نیم ساعت یک ساعت هم شد عیبی نداره مهم اینه که چیزی ندی بخوره حداقل تا نیم ساعت. متوکلوروپرامید مستقیما روی دریچه معده اثر می ذاره و اونو تنگ می کنه.
من حسابی از دست این رفلکس در مونده شدم. موتیلیوم به خوبی متوکلروپرامید نیست. البته من روزی یک بار می دم. حالا می خوام بکنمش دوبار. دکترش می گه یک بار اصلا فایده نداره. فکر کنم راست می گه. حسابی کلافه ام.
مامان آروین جان شما که راضی بودی از موتیلیوم و میگفتی شبها خوب میخوابه.چی شده؟
البته باید 12 ساعتی بدی. هر چند همونم روی حافظ بی تاثیر بود.منم کلافه ام. خدا بهمون صبر بده. آخرش خوب میشن
از اون فاجعه ای که قبلا بود خیلی بهتره. اما بعضی شبا می بینم یک کم بی قراری می کنه. انتظارم اینه که حالا که دارم این همه دارو توی حلقش می ریزم دیگه هیچ اثری از رفلکس نباشه با متوکلروپرامید خداییش رفلاکس تموم شده بود اما موتیلیوم انگار ضعیف تره. راستش درمان رفلاکس و آلرژی زمان بره و من خیلییییییییی خسته شدم. دلم می خواد بچه ام یه بچه سالم باشه ولی انگار خواسته خیلی زیادیه.
دوستان منو یادتونه؟ تو صفحه اول اومدم
پسرم با رانیتیدین جواب نداد موتیلیوم و امپرازول میدادم یک ماه دادم فرقی نکرد

بردمش پیش فوق گوارش یه سری پرهیز به خودم داد یه سری توصیه برای بچه دارو هم رانیتیدین خارجی داد
گفت فقط همین مارک خوبه البته ما هرچی گشتیم پیدا نکردیم،مشابه انگلیسیشو گرفتیم

گفت سه هفته زمان بده اگر 50%بهتر نشد باید عکس رنگی بگیری

خدا رو شکر 80%آرومتر شده استفراغشم 20%بهتره

باورم نمیشه دائم گریه میکرد
اصلا خواب نداشت،خیلی بهتره

البته خومم هم به جهت آلرزیش تو رزیمم
2706