2737
2739

خودم از خیلی ضد لک های بازار استفاده کردم ولی اکثرا موقتی بودن 

دل هیچ اقیانوسی در تلاطم ِ جزر و مد نمی افتاد... اگر خورشیداندام ِ زنانه اش را عریان نمی کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیوی و اب لیمو رو میکس کن روی لکا بزار 

تازگیا پوستم خیلی حساس شده مخصوصا با میوه های اسیدی 

دل هیچ اقیانوسی در تلاطم ِ جزر و مد نمی افتاد... اگر خورشیداندام ِ زنانه اش را عریان نمی کرد...
2728

قرص آسپرین بکوب بزن ب صورتت.سفیده تخم مرغ و هسل و لیموترشم عالیه.من که بخور صورت میگیرم بعد ماسک میزنم دوباره بخور بعد باآب یخ صورتمو میشورم.قبل خوابم ماسک آلوئه ورا میزنم خیلی خوبه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
تازگیا پوستم خیلی حساس شده مخصوصا با میوه های اسیدی 

اگه حساسه پوست گوجه نزن.اونم خیلی قویه قشنگ لایه برداری میکنه و سفید

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

کمپرس یخ رو و بخور صورت و آلورا رو امتحان کردم یه مدت پوستم شده بود عین آیینه به توصیه یکی از دوستام یه رژ گونه استفاده کردم صورتمو داغون کرد 

2740
کمپرس یخ رو و بخور صورت و آلورا رو امتحان کردم یه مدت پوستم شده بود عین آیینه به توصیه یکی از دوستام ...

پس همونا رو بزن دوباره بخور بابونه و چیزای گیاهی بگیر.ماسک زغالم اگه خودت درست کنی خوبه.ژغال فعال بخر با چند تا جیز قاطی کن که تو نت نوشته استفاده کن

من ماسک طلا هم میزنم واقعا عالیه

من ماسک طلا هم میزنم واقعا عالیه

ماسک طلا بعد از یه مدت پوستو تیره میکنه گلم البته بسته به کیفیت برند متفاوته 

پلاسماجت در کلينيک زيبايي ادونیس 

قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :

بلفاروپلاستي 450 هزار تومان

رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان

رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومان

هایفوتراپی و لیزر مو

ساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6