2752
2734
عنوان

بچه هاسوگل،،،هارلی رفته

406 بازدید | 39 پست

سلام رفتم دیدم قطع دسترسی شده چرااااا؟؟؟  

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفته تو قلبمون

بیا بیرون لنتیییییی😲😲😲

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
تو اخرین تاپیکش چند نفر با عقده های درونی بهش تیکه انداختن

خودش خواسته؟؟؟

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

توروخدادیگه صفانداره گریم گرفت

تو اخرین تاپیکش چند نفر با عقده های درونی بهش تیکه انداختن

😏😏😏😏طبیعیه همون جاری و خواهرشوهرا اینجام هستند 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
اره

پس خیلی بی معرفته بدون هیچی رفت،،

منم واقعا میخوام برم

نمیدونم بعضیا چرا انقدر برای نشون دادن خودشون تلاش بی وقفه میکنن و از شعور نداشتشون مایه میذارن! 

این ادما تو دنیای واقعی هم چشم دیدن کسی رو ندارن و دائم خود درگیری دارن. 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بازززز رفففتتتتت😭😭😭😭😭

هارلییییی اگه همین الان نیای وسط سایت خودسوزی میکنم😢😢😢😢😢😢

هاررررلیییییی

هاررررررلللللللییییییی 

خیللللیییی بدی چرا نرفتی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

آخه بعضیا که از زندگیشون بریده ن 

غصه ننه شوهرو خواهرشور کشتتدشون  نمیتونن خارج دنیای مجازی خالیش کنن،میان اینجا به بهترین نحو ممکن می...تو تاپیکای که کورشون کرده از حسادت

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706