2733
2734
عنوان

آرایشگاه با قیمت مناسب در غرب تهران

9734 بازدید | 16 پست
سلام
من 8 آبان عقدمه هنوز هیچ آرایشگاهی پیدا نکردم
با توجه به اینکه عقده ترجیح میدم قیمتش مناسب عقد باشه...اما راستش کارشم خیلی برام مهمه...کسی حوالی خیابون فاطمی یا توی آریاشهر و اونورا آرایشگاه مناسب سراغ داره؟؟؟؟؟
خونه مون خیلبون فاطمی هستش سالنم پونک...میشه راهنماییم کنید از کی باید برم وقت آرایشگاه بگیرم...الان خوبه یا زوده هنوز؟؟؟
مسافر جان سلام
تبریک میگم...
آرایشگاه گل واقع در میدان فرهنگ یوسف آباد که خیلی معروفه، تلفنش هم 88069093 هست که میتونی بری و آلبومهای نامزدیشون و ببینی من خودم کار کتی و دوست دارم نسرین هم خوبه... قیمتاش و نمیدونم حتما سری بزن شاید خوشت بیاد...
بازم مبارکه...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
مسافر جون اگر خونتون فاطمی هست برو آرایشگاه یاس که تو عباس آباد هم به فاطمی نزدیکه هم از جهان آرا میندازی تو اتوبان سه سوت سالنی کار یاس هم خوبه دو تا شعبه داره تلفنش هم اینه 88716525-09125060318
اگر یاس و نپسندیدی برو تو شهرک غرب دنبال آرایشگاه بگرد چون به پونک نزدیکه .
سلام مسافر جان
بهت خیلی تبریک می گم
ما خونمون غرب تهرانه ولی به نظرم یه جایی برو که کارشو دیده باشی
آرایشگاه گل کارش خیلی خوبه ولی گرونه دوستم چند ماه پیش برای نامزدیش 700 تومان داد.
سلام

دوستان من 22 اردیبهشت عروسیم بود و رفتم آترین توی سعادت آباد، کارشون خیلی تمیز و عالی بود و به حرف هامم خیلی گوش کردند و خیلی هم خوش برخورد بودند بخوصوص که آرایش عروسش را شادی که خیلی کارش عالیه انجام میده و هر جور که بخوای برات انجام می ده و سر قیمتم خیلی باهات راه میاد خودشم اینقدر ناز و دوست داشتنیه

من 2 نفر از فامیلامون عروسشون بودن و چون کارشونو دیده بودم رفتم اونجا

بهترین آرایشگاه عروس غرب تهران آرایشگاه بانوی بهشت هست

بانوی بهشت آرایشگاه عروس غرب تهران با قیمت منصفه میکاپ آرتیستشم خانم گیاهپورن که سابقه زیادی در میکاپ عروس دارن و گریمور سینما بودن

پیشنهاد میکنم برید از نزدیک ببینیو کارهای عروس بانوی بهشتو

کلا بهترین آرایشگاه غرب توو همه زمینه های زیبایی ، عروس ، میکاپ ، هاشور ابرو و... بانوی بهشت خوبه

2706