2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۰۰ درصد طبیعی بهتره اگه هم بدن فرد آمادگی داشته باشه و هم دکتر صلاحیتشو

من خودم سزارین بود راضی بودم اما خب بعدش سخته

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
بعد زایمان درد نداشتی؟

خب چرا اونم فقط روز بعد عمل.اما قابل تحمل بود. همیشه سز رو انتخاب میکنم.از فردای عملم خودم به تنهایی ب کارای بچم رسیدگی کردم. حتی خونه قبلمونم ۷۰ تا پله داشت بدون اسانسور.... راحت بودم همه جوره.الانم ک دوسال گذشته هیچ‌مشکلی ندارم...

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  

من هر دوشو تجربه کردم

با اینکه بعد از سزارین خودم تنهایی از تخت بلند شدم ولی بازم میگم طبیعی

هییییییچ سختی بعد زایمان نداری ولی سزارین دردش و سختیش بعدش

من اولیم طبیعی بود و دومی اورژانسی سزارین بودم و این برام مثل یه شکست بزرگ بود خیلی از نظر روحی اذیت شدم

میدونی دلتنگی یعنی چی؟ دلتنگی یعنی اینکه: بشینی به خاطراتت با مادرت فکر کنی .. اونوقت یه لبخند بیاد رو لبت .. ولی چند لحظه بعد ... شوری اشکهای لعنتی ، شیرینی اون خاطره ها رو از یادت ببرند