2733
2734
سلام
من هفته 15 بارداری هستم. قبل از بارداری برای سلامت دندانهام رفتم دکتر...یکی از اونها رو دکتر پر کرد و گفت معلوم نیست چقدر دوام داشته باشه چون فقط یه ریشه مونده بود.

حالا دیشب یه دفعه همه مواد دراومد. الان رفتم پیش دکتر و دید گفت باید ریشه رو بکشی... که باید با جراحی این کار رو بکنی

گفتم باردارم اما گفت مشکلی نیست

میخواستم بدونم واقعا مشکلی نیست؟ مثلا اون امپول بی‌حسی رو که میزنن مشکل برای جنین ایجاد نمیکنه؟

البته بگم دکترم دکتر خیلی خوبیه و تو کارش وارده اما من میترسم.

ممنون میشم کمک کنید و نظر بدید.
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...
مرسی عزیزم که جواب دادی

اتفاقا صیح رفتم مرکز بهداشت گفت معمولا کار خاصی تو بارداری انجام نمیدن حالا باز برو ببین دکترت چی میگه....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من 6 ماهه باردار بودم دندون پر کردم.... ریشه دندون تمیز کردم .انتی بیوتیک پنیسیلین جی برای دندونم خوردم ولی کار تکمیلی دندونمو بعد از زایمان انجام دادم نی نیم 6 ماهشه خدارو شکر چیزیش نشده ولی دکترم خیلی وارد و محتاط بود.....
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2740
فقط عزیزم تحت هیچ شرایطی اصلا عکس دندون نگیری من عکس کل دندونهامو داشتم.......................
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
عزیزم من یه مقاله کامل راجع به این موضوع خوندم نوشته اصلا مشکلی نداره ولی به ادم استرس وارد میکنه اون سوزن و اون وسایل دندون پزشکی..
در کل مواد و سوزن مشکلی واسه نی نی نداره
توی قرآن خوانده ام... یعقوب یادم داده است...

دلبرت وقتی کنارت نیست، کوری بهتر است! "
خدا رو شکر منم عکس کامل دندونهام رو دارم

ممنون نسرین جون دکترم هم دقیقا همین حرف رو زد اما من یکم استرس دارم

واقعا ممنون که جواب دادید