2410
2553
سلام. من بیبی چک رو تو سایت جستجو کردم ولی توی تیتر سوالها نبود با اینهمه حتماتکراریه.
ببینین دوستای گلم من به حساب خودم قبل از زمان تخمک گذاریم یه اقدام داشتم. در ضمن برای تیروییدم قرص مصرف میکنم که یکی از عوارضش میتونه تغییر خفیف سیکل قاعدگی باشه. قبل از تاریخ پریود یکبار بی بی چک تست کردم که منفی بود حالا حدود 10 روز از زمانی که باید پریود میشدم گذشته و نشدم. حالا سوال: 1- آیا تست بی بی چک قبل از تاریخ پریود جواب میده؟ 2- اصولاً این تست چند درصد احتمال خطا داره؟ 3- اکثر اطرافیان من(چه ازدواج کرده چه مجرد) این ماه عقب افتادن سیکل داشتن. فکر میکنین میتونه مربوط به آلودگی هوای تهران باشه؟
من بی صبرانه مشتاقم که باردار باشم اما همسرم نه
مرسی از راهنماییتون
تینا جون من شنیدم که بی بی چک نزدیک پری درست جواب نمیده.......من خودم سیکلام 35 روزه بود و روز 30 بی بی استفاده کردم وثبت شد.......بی بی چک باید 23 روز بعد از اخرین روز اخرین پری حساب کنی و استفاده کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تینا جون من خیلی ز دوستام رو میشناسم که با بی بی چک متوجه بارداریشون شدن تقریبا میشه بهش اعتماد کرد
من خودم هم چند بار استفاده کردم ولی هنوز باردار نشدم اول باید ببینی دوره پریودیت چن روزه هست روزی که باید پریود بشی و یا یکی دو روز بعدش جواب میده. آزمایش خون خیلی دقیق تره حتی اگه به روز خونریزیت هم نرسیده باشه (یعنی عقب ننداخته باشی)جواب میده چون هورمون بتا بعد از اینکه لقاح تخمک و اسپرم انجام شد شروع میکنه به چند برابر شدن
انشااله ه زود مامان بشی شوهرت رو هم راضی کن الان نازایی خیلی زیاد شده من که به هیچی پیشنهاد نمیدم بیش از شش ماه از ازدواجشون جلوگیری داشته باشن چون واقعا دوره درمان نازایی خیلی سخت و پر استرسه
واااااااااااای بچه ها دیشب رفتم خونه دوباره بی بی چک گذاشتم (ایندفعه خارجی شو هم گذاشتم که شاید مطمئن تره) واااااااااااای خدا جون دو تا خط پر رنگ افتاد. از حولم امروز سر راه محل کارم چپیدم توی آزمایشگاه. گفته 4 به بعد جوابتو میدیم. خبرشو بهتون میدم. هوراااااااااااااااااااااااااا....
2714
آخی ان شا الله که خیرت باشه و نی نی تو دلت باشه میخواستم بدونم کسی میدونه در اثر تغییر آب و هوا ممکنه چند روز پریود عقب بیفته؟ من ده روز بیشتره عقب زدم روز دهم که عقب افتاده بود بیبی چک منفی بود...
سلام بچه ها.مرسی از همتون. رفتم جواب آزمایشو گرفتم. اون خانمی که صبح بودبه جاش یه آقای بداخلاق نشسته بود. جوابوکه داد اول دیدم سر در نمی آرم ، خب تا حالا ندیده بودم. ولی خجالت کشیدم ازش بپرسم بنابراین زود فرار کردم. آخه میدونید یارو یه جوری نگاه میکرد. لابد چون قیافم بچه گونه بود دیروز. یه دختری با یه کاپشن اسپرت و یه کوله پشتی کوچیکو کتونی سفید. لابد فکر کرده خیلی کوچیکم. اونهمه هم که ابرو در اومده .... خلاصه... اومدم بیرون خوب وارسیش کردم دیدم نوشته negative:<10 , positive: >20 و result منم بووووووووووود... More than 200. یعنی برو سیسمونی ببین. آخ چه حالی میده خرید وسایل کوچولوی رنگی رنگی. ولی خداییش با حرفایی که از بقیه شنیده بودم فکر نمیکردم بعد از 4 سال جلوگیری،با اولین اقدام اونم در زمان نا مناسب از لحاظ سیکل بخوام باردار بشم. مامانم اینا اولین و تنها نوه اشون بعد از سالهاست. چون خواهر وبرادر خیلی بزرگتر از من بچه ندارن و دیگه از بابت اونها این قضیه منتفیه. فقط چشم امیدشون به من بود. نمیدونید بچه ها مامانم دیروز از خوشحالی گریه کرد. باورتون میشه؟
2706