2737
2734
عنوان

بی بی چک( میدونم تکراریه ولی لطفاً کمک کنین)

| مشاهده متن کامل بحث + 112490 بازدید | 65 پست

سلام دوستان.کسی میتونه راهنماییم کنه.من یازده روزه پریم عقب افتاده اما دوهفته ست مدام ترشح دارم.البته‌ ماه پیش ویزیت شدم ودکتربرام دوتاپمادوداروی ضدعفونت دادبعدازچندروزم دوباره ویزیتم کردوگفت عفونت ندارم.کسی میتونه بگه این ترشحات علامت چیه چون خیلی نگرانم

آدمهابرای هم سنگ تمام میگذارند!نه آنجاکه کنارشان هستی،نه؛آنجاکه زیرخروارهاخاک خوابیدی سنگِ /تمام/رامیگذارندومیروند........!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا یه سوال من ۳۰ام باید پری میشدم تا سوم ک نشدم چهارم بی بی زدم  اول منفی نشون دادبعد یه  ساعت یه خط افتاد محو دوروز بعدش زدم یه نیم ساعت بعد افتاد همون خط دیروز زدم یه ربع بعد افتاد خط محو شوهرم اونیکی بی بی چک . باز کرد ک ببینه از اون خط محوه هس یا ن دید نیس امروز زدم کلا منفی شد امکان داره ک بی بی چک ک باز مونده از اون باشه سرگیجه اینا الان نزدیک شیش هفت روزه داره ترشح گه گاهی حالت تهوع درد هایی شبیه پری خواهشا راهنماییی کنید دارم دیونه میشم 

2731
سلام بچه ها من الان پنج روزه پریودی عقب انداختم. بی بی چک امشب زدم منفی شد. ممکنه صزح بزنم مثبت بشه؟ ...

سلام عزيزم بي بي ١٠ روز بگذره از موعد پري خيلي دقيق تر نشون ميده من ١١ روزه نشدم اما بي بي هنوزم منفيه ديگه الان رفتم از دادم عصر جوابش مياد 

2740
من ازمايشم منفي بود ١٥ روز از پري گذشته فقط سينه هام بزرگ شده هرزگاهي هم يه حالت تهوع كم ميگيرم زود ...

منم 17 روز میگذره از پری سینه هام سفت و بزرگ شده حالت تهوع دارم بیبی چکم منفیه ازمایش ندادم هنوز شنبه میرم امکان داره از عفونت باشه

منم 17 روز میگذره از پری سینه هام سفت و بزرگ شده حالت تهوع دارم بیبی چکم منفیه ازمایش ندادم هنوز شنب ...

اره از عفونت ميشه اما نه ١٧ روز ديگه،يكي از دوستام ١٢ روز گذشته بود از پريودش بي بي منفي بود رفت از داد مثبت بود الان دخترش ٧ ماهشه 

منم 17 روز میگذره از پری سینه هام سفت و بزرگ شده حالت تهوع دارم بیبی چکم منفیه ازمایش ندادم هنوز شنب ...

انشاالله كه ني ني داري عزيزم ،دكتر ميگفت بي بي چك دقيقه هروقت مثبت شد بيا 

اره از عفونت ميشه اما نه ١٧ روز ديگه،يكي از دوستام ١٢ روز گذشته بود از پريودش بي بي منفي بود رفت از ...

خوشبحالش خدا حفظش کنه من هنوز دکتر نرفتم منظم بود پریودیم اما ماه پیش 8 روز عقب انداختم این ماه هم ک خبری نیس 

2706