2703
2553
عنوان

نحوه استفاده از شیاف سایکولوژست

161602 بازدید | 45 پست
سلام. بچه ها. من هفته 6 هستم و به خاطر لک بینی بهم داروی مذکور رو دادن اما متاسفانه دکترم بقدری تند تند حرف میزنه که آدم واقعا نمیتونه همه حرفهاشو یادش بمونه. در مورد اینکه اول دوتا استفاده کنم بعدش روزی یکی بهم گفت بقیه اش هم موقتا از یادم رفته بود.بعدش که اومدم خونه دوتا رو از عقب استفاده کردم بعدش رفتم جعبه رو خوندم دیدم نوشته هم از جلو میشه استفاده کرد هم از عقب. تازه یادم افتاد که دکتره داشت این عبارتها رو میگفت : " از عقب بردار و از جلو بردار" واااای خدا ولی اصلا یادم نیست که گفت چندتا از عقب چند تا از جلو. خیلی خنگ بازی درآوردم. کسی از شما میدونه چطوری باید استفادشون کرد؟ تورو خدا راهنماییم کنید.
سلام تینا جان. دکتر منم داد اما نگفت چجوری!! تجربه به من ثابت کرده از عقب بهتره و بیشتر جذب میشه و از جلو ممکنه کمیش بیرون بزنه. بهتره زنگ بزنی از دکترت بپرسی یا اینکه بری از یه داروساز بپرسی که فرق داره یا نه؟
تو راهنماش هم چیزی ننوشته که فرقی داشته باشه. انشالله نی نیت سالم به دنیا بیاد. برای عسل منم دعا کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طرز استفاده:به پشت بخواب پاها رو از زانو خم کن (دستها رو از قبل با اب و صابون تمیز بشور)شیاف رو از جاش خارج کن و از طرفی که صاف هست به اندازه دو بند انگشت فرو کن داخل وازن و تا چند دقیقه از جات بلند نشو....بهتره از جلو استفاده شه (جذب بیشتره)مگر در مواقع خونریزی و لکه بینی از مقعد بذار
یک نکته مهم:شیاف را باید برعکس بفرستی داخل یعنی از ته موشک چون وقتی از سر تیزش(نوک موشک)میفرستی بیرون همش میریزه بیرون(به نقل از یک دکتر حاذق داروساز)
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
2456
عزیز دلم منم تو این کار استاد شدم چون نزدیک 2ماه استفاده کردم من از پشت استفاده میکردم خیلی راحت بودم در ضمن کثیف کاری وبیرون اومدن هم نداشت
امیدواری باردرای خوبی داشته باشی
برای منم دعا کنید
من استراحت مطلقم
2714
سلام ذوستان من خیلی از شیاف استفاده کردم.اول اینکه اصلا شیاف ایرانی استفاده نکنید.دوم انکه شیاف رو مقعد بزارید.من خیلی لک بینی داشتم روزی دوتا 12 ساعته استفاده کردم استراحت مطلق بودم اصلا از جام بلند نمی شدم غذامم رو تخت میخوردم.از هفته 4 تا هفته 13 لک داشتم ولی خدا رو شکر قطع شد. شیاف رو حتما دوبار استفاده کنید
وای این دکترا چرا حرفاشون یکی نیست. من هفته هفتمم. وقتی شیلف میزارم فردا عصرش لکه بینی دارم.دکتر گفت باید واژینال استفاده کنم.اصلا حرفی از مقعد نزد. شبی هم یکی فقط تجویز کرده. راستی خانما راسته ک بیشتر کسایی ک تو بارداری لخته خون کنار ساک حاملگیشونه نی نیشون پسره?
2706