2737
2739

برای مسایل بارداری مثلا درد یا انقباض یا ازین کنترلها کجا رفتین واقعا بدادتون رسیدن. دقیق و دلسوز؟؟؟

من تا حالا میرفتم بیمارستان بهمن ولی پرسنلش خییلی بد رفتارن اکثرا. جز دو سه تاشون. هر چی زنگ میزنی یا خیییلی دیر میان یا نمیان.بد و بیرحم باهات حرف میزنن. براشون مهم نیست ..

بیاین کمک تروخدا یه کنر درد خییییییییلی شدییید دارم از صبح. بالای گودی کمر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما هم کمر درد داشتی ؟ 

من داشتم و دارم الان شدید ولی وقتی همین حدود بود مشکوک به زایمان زودرس بودم که با دارو و استراحت کشیدم به هفته ۳۹ که الان باشه الان دارم التماس می کنم که راه حل بدن زایملن کنم خخخ

2738
اخه باید بری پیش دکتر خودت که اگر احتمال زایمان زود رس داری بهت امپول بده بهترین راه حلت استراحتا

دارویینا دارم

مثل پرولوتون.. سیکلوژست.. ایزوپرین..دوفاستون

من استراحت مطلقم بخدا

دارویینا دارم مثل پرولوتون.. سیکلوژست.. ایزوپرین..دوفاستون من استراحت مطلقم بخدا

پس نگران نباش اصن  این دردا میگیره و ول نی کنه خدایی نکرده انقباض داشته باشی کار خاصی برات دیگه نمی کنن که با این همه دارو 

ولی دردا معمولا هست میاد و میره مراقب خودت باش 

من داشتم و دارم الان شدید ولی وقتی همین حدود بود مشکوک به زایمان زودرس بودم که با دارو و استراحت کشی ...

الهیی انشالله بسلامت زایمان میکنییی

دردت کجای کمر بود؟

دارو چی دادن بهت بابتش؟؟

2706