2737
2734
عنوان

خانومایی ک نینی دارن بیان لطفا

162 بازدید | 15 پست

چند وقت بعد زایمان از خونه مامانتون رفتین یا مامانتون از پیشتون رفت؟؟منظورم اینه چند وقت بعد زایمان خودتون موندید و نینی؟

سخت نبود نگه داشتنش؟

عزیزم بستگی به خانواده داره من زایمان های قبلیم مادرم بود ولی تو خونه ی خودم بودم تا ۱۵ روز پیشم بود بعد خودم...این یکی مادرم نیست به رحمت خدا رفته....و منم میرم شهر خودم که کنار اقوام باشم ...خواهرام و مادرشوهرم جمعم کنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مامانم تا ده روز خونه ما بود بعدش من رفتم خونش 

الان دخترم ۴ ماه و نیمه هستش فکر کنم حد اقل سه ماه خونه مامانم بودم این قدر بجه  داری برام سخت بود و هنوز هم سخته ک از ترس و استرس بچه شیر نمیدادم همش مامانم شیر میداد تا صبح بیدار بودم با اینکه خدا رو شکر دخترم همش شب ها خواب بود 

دخترم رو تا حالا خودم ۳ باد بردم حمام البته با شوهرم 

پرستار هم دا ه دخترم 

2731

مامان من ۵ روز اومد خونمون بعد رفت دوست داشتم خودم سریع مستقل بشم

چون شنیده بودم هرچی زودتر تنها بشی بهتر از پس کارات برمیای

ولی متاسفانه یک مریضی داغون گرفتم که مجبور شدم ۱ ماه برم خونه مامانم

که همین موضوع منو تنبل کرد و خیلی بده

2738
من 10روز خونه مامانم موندم .نه زیاد سخت نیس الان که شش ماهه ب خوبی گذشته

خیلی نوزادا کوچولو هستن ادم میترسه...شبا بیدار میموندی بالا سرش؟چند بار تو شب شیرش میدادی؟

مامانم تا ده روز خونه ما بود بعدش من رفتم خونش  الان دخترم ۴ ماه و نیمه هستش فکر کنم حد اقل سه ...

منم بچه اولمه نوه اولم هست...مامانم میگه تا چهل روز بمون اما شوهرم دلش تنگ شده میگه برگرد..الان هجده روزه زایمان کردم....خیلی کوچولو هستن ادم میترسه همش یه چیزیشون بشه😰😰😰

دو تا بچه اوردم با فاصله دو سال هنوز مامانم ندیدتشون دانشجوام هستم این دو تا رو میخوابونم تازه باید ...

وای چچچقققدر سخخخت😰😰😰😰خدا بهت صبر بده دختر

2706