2752
2734
عنوان

فرق گذاشتن بین جاریا

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 79 پست

من الان ميگم محض مقايست نه توقع دارم ديگه نه مهمه، ولي تا الان تو دوازده سال يه بار عيدي بهم داده، حالا بچه ها ميگن شايد شرايط ماليشون خوب نبوده، ولي من تو شرايط سخت مالي بودم ولي انتظار هديه روز مادرم داشت و از عيدي كه خودمون گرفته بوديم برا ايشون هديه روز مادرشو گرفتيم دو سال پيش كه روز مادر داخل عيد بود، كلا احترامم بيشتر ميزارم از اون ولي ميترسن، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعاي جديد من انشاالله ادمي مثل خىدت سر راهت قرار بگيره، حالا ببين اين دعا هست برا يا نفرين

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731

پدرشوهرم به من ۱۰۰داد به جاریم ۵۰😁😁

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
چیکارکنم اروم شم نمیتونم بیخیال بشم ،مگه چیکارش کردم ،همش نیگم کاش بچه داشتم خودمو سرگرم میکردم مخل ...

خودتو مشغول كار مثبت كن، ولي وقتي بدوني فقط داري به خودت اسيب ميزني ، ديگه بهش فكر نميكني به خاطر ارامش خودت

اوه... بیخیال بابا... 

ناراحت چه چیزایی میشین هاااا...زندگیتونو بکنین خوش باشین...

مادرشوهر است دیگر...منم مادرشوهرم واسه موقعی ک تازه اومدیم سر خونه زندگیمون، هیچی نیاورد واسم جز یه دست استکان، ولی واسه جاری بزرگم قهوه جوش برده بوده...بااینکه بااون بیشتر لجه.. 

کلا فازشون معلوم نیست...بیخیاااالش، زندگیتو بکن حاااالشوووو ببر😉😉

خودتو مشغول كار مثبت كن، ولي وقتي بدوني فقط داري به خودت اسيب ميزني ، ديگه بهش فكر نميكني به خاطر ار ...

به خدابد جور بغضم گرفته یدفعه داغون شدم

مهربان خدایم ،دوستت دارم

کاملا درکت میکنم مادرشوهرمنم از اون یکی جاری بیشترخوشش میاد وبهش محبت میکنه چون برادرزاده ی خودشه منم اصلا برام مهم نیست به جهنم

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

من دو ساله بهم زنگ نزده هر موقع هم زنگ ميزنم گلگي ميكنه، جديدا منم با خنده ميگم شما هم سالي يه بار يه زنگ به عروستون برنيد ولي نميزنه،با اين وجود زنگ ميزنم نه زياد ولي ميگم يه زنگ ميزنم تموم بهتر از اينه بخاد اعصابمو بهم بريزه ، فقط برا ارامش خودم، ولي بقيشون كلا حذفن، 

اوه... بیخیال بابا...  ناراحت چه چیزایی میشین هاااا...زندگیتونو بکنین خوش باشین... مادرشوهر ا ...

مگه میزارن ،هردفعه یه کاری میکنن برای خرص دادنم،خیلی حرفه اینحوری علنن فرق بزاره ،ای کاش میتونستم الان پاشم برم ،ریختشونو نبینم

مهربان خدایم ،دوستت دارم
به خدابد جور بغضم گرفته یدفعه داغون شدم

ميفهممت خوب يكم گريه كن سبك ميشي  من قبلا باز خيلي گريه ميكردم، ولي الان مثلا پنج دقيقه گريه ميكنم ميگم خوب بسه كافيه هيچي ارزش نداره اشك بريزي به خاطرش

ميفهممت خوب يكم گريه كن سبك ميشي  من قبلا باز خيلي گريه ميكردم، ولي الان مثلا پنج دقيقه گريه مي ...

خونه مادرشوهرمم ،چطوری خودمو تخلیه کنم دارم فقط خود خوری میکنم

مهربان خدایم ،دوستت دارم
خونه مادرشوهرمم ،چطوری خودمو تخلیه کنم دارم فقط خود خوری میکنم

برو توالت من اينكارو كردم خخخخخ