2733
2734

داخل فریزر بزارید تازه تازه میمونه فقط کافیه نیم ساعت قبل مصرف دربیارید. تو دمای معمولی خونه مثل روز اول میشه. من دانمارکی تقریبا دوماه تو فریز با خود جعبه اش گذاشتم مثل روز اول.

مادرشوهرمم میدونم شیرینیهای عیدشو همینکار میکنه . 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی هست شیرینیت،،،ما که یزدیم و شیرینی یزدی تو یخچال و ظرف دربسته قشنگ میمومونه،،،،

بستگی داره چ نوع شیرینی باشه

مامانِ 4 تا فرشته زمینی😍😘                                  خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم💕           یاسین و یاسمین       رادمهر و مهرسانا
2731
نخودچی وزبان

فریرزر رو امتحان کن،،،من امتحان نکردم ولی اینجا چند نفر تجربشو داشتنو راضی بودن،،،اینم شاید ایده خوبی باشه😊

مامانِ 4 تا فرشته زمینی😍😘                                  خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم💕           یاسین و یاسمین       رادمهر و مهرسانا

اگه تو دیس میچینی دو تا دیس کن بزار،،،اومدی یکیشو بیار بیرون استفاده کن 

نخودچی داخل یخچال بزار با بسته اش. ولی چون بابای خودم زبان هرسال میگیره میدونم زود خشک میشه حتما بزار تو فریز. موقع مصرف به اندازه نیاز در بیار . تا مجبور نشی دوباره بزاری تو فریز هرچند یکی دوبار عیب نداره دوباره برگرده تو فریز. 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏