2733
2734
عنوان

خانم‌های تهرانی بیاین لطفا

292 بازدید | 23 پست

سلام  من عید مهمون دارم که می‌خواد بیاد تهران. لطفا چند جا که تجربه دارید به مهموناتون خوش گذشته و دوست داشتن معرفی کنید ببرمش. به جز کاخ موزه ها. و برج آزادی و میلاد. مهمونم جوونه و دختر و مجرد. 

حتما پل طبیعت و دریاچه چیتگر و سورتمه برید. دریاچه سینما پارانوما و سافاری وحشت. اگه بچه ام هست که ژوراسیک پارک و باغ وحش

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترای مجرد شاپینگ هم دوس دارن پالادیوم و تیراژه و تندیسم برین. بستنی ام اگه خواستید بریم بستنی سیدا تو سید خندان معرکه اس‌

آشکده خواستید برید حتما برین نیکوصفت تو انقلاب یا دارچین تو ستارخان شله قلمکار میل کنید

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2740

میتونین برین استخر یا پارک آبی. پارک آب و آتش و پل طبیعت. اونجا رصدخونه و سینماهفت بعدی داره. میتونین برین پارک سرخه حصار یا چیتگر، دوچرخه سواری و تیراندازی و پیک نیک تو طبیعت. مرکز خریدهای مختلف. شهربازی ارم. به جز کاخ موزه ها، موزه های دیگه هم خوبه، مثل ایران باستان، رضا عباسی، و از همه دیدنی تر، موزه جواهرات، تو خیابان فردوسی. سینماها و کافه ها هم برای زاپاس خوبن

2706