2733
2739
عنوان

وزنم استپ ،کرده کم نمیشه

11527 بازدید | 26 پست

دوستان من تقریبا توی چهار ماه بیست کیلو کم کردم یعنی ماهی پنج کیلو،بدنمم همراهی میکرد از 122کیلو رسیدم به 120 کیلو الان بدنم بشدت مقاومت میکنه روزی نیم ساعت طناب میزنم وزنه میزنم درازو نشست...روزانه 1200 کالری مصرف خیلی مفید دارم روغن آفتابگردان رو حذف کردمو بجاش روزی یه قاشق روغن زیتون میخورم اما بیتاثیره...باور کنید من همینم که چندماه پیش همش تاپیک میزدم اراده ندارم برای وزن کردنو فلان اما الان که اراده کردم این اتفاق افتاده که خیلی آزار دهندست احساس میکنم مضحکه زمان شدم 

حرف دلتو زدی دلشو زدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته ناگفته نماند من چندروزیه که بدخوابم شدم

همون بدخوابی بد ترین عامل چاقیه

مصرف سبزیجات و کاهو و چای سبز چی؟ مصرف میکنی؟ چای سبز خارجی خیلی لاغر میکنه لااقل نمیذاره وزنت بالا بره دوست من راضیه 

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
2728
همون بدخوابی بد ترین عامل چاقیه مصرف سبزیجات و کاهو و چای سبز چی؟ مصرف میکنی؟ چای سبز خارجی خیلی لا ...

خوابمو سعی میکنم درست کنم چای سبز روزانه یه لیوان میخورم

سبزیجات هم فراوااان

حرف دلتو زدی دلشو زدی
خوابمو سعی میکنم درست کنم چای سبز روزانه یه لیوان میخورم سبزیجات هم فراوااان

شیرو فراموش نکن

خاک شیر صبح ها ناشتا بدون قند

در طول هفته عدسی. لوبیا گرم.سوپ.اش .درست کن

سوپ رشته نه ها

عدسی و سوپ جو خیلی عالیه

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
شیرو فراموش نکن خاک شیر صبح ها ناشتا بدون قند در طول هفته عدسی. لوبیا گرم.سوپ.اش .درست کن سوپ رشت ...

چندجا نوشته بود باید به بدن شوک بدی فلان

حرف دلتو زدی دلشو زدی

فقط اومدم بگم افرررررررررررررین 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💪💪💪💪💪💪💪

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
2738

بدن وارد حالت قحطی میشه وقتی رژیمت تکراری بشه میره رو حالت هرچی خوردی جذب کن و زنده بمان😆

امروز مثلا بشین به خودت مرخصی بده یخورده وعده هاتو بیشتر کن یعنی نه که زیاد بخوری وعده هاتو زیاد تر کن فردا کمتر کن عشقم با این روش کم کرد وزنشو

ولی اون خوراکی هایی که گفتم حتما استفاده کن

ببخشید از ۱۲۲ رسیدم به ۱۰۰

تو خیلی خوبییی😍😍😘😘😘😘😘👏👏👏👏👏👏

عزيزم به بدنت شوك بده سه روز هر چي دوست داري بخور بعد دوباره شروع كن رژيم بگير ولي سخت ترش بكن بعد يه هفته دوباره همون رژيم خودتو بگير بعد ميبيني وزن اومده پايين يكم تو برنامه ات تغيير بده مثلا صبح ها پياده رويي ميكردي بكنش عصرها

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
2706