2733
2734
عنوان

وزن گیری سریع نوزاد

53816 بازدید | 26 پست

سلام. پسر من با وزن 3 کیلو به دنیا اومد. از اول روند وزن گیریش خیلی سریع بود. الان که چهار ماهشه وزنش 4700 شده. فقط هم شیر خودمو می خوره. کسی بوده که تجربه مشابه داشته باشه. این اضافه وزن نیاز به بررسی داره یا طبیعیه؟

اللهم ما بنا من نعمت فمنک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی من ۲ ماهه ۶ کیلو بود

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2731
4700 وزنشه که کم هم هست

آره فک کنم استارتر اشتباه میکنه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2740

پسر من موقع تولد ۴۲۰۰ بود وزنش هر سری تقریبا یک کیلو یا دو کیلو بیشتر از حد نرمال بود ولی الان لاغره قد کشیده البته لاغر که نه ولی وزنش طبیعیه

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      
ای وای اشتباه وزنشو نوشتم. الان 8 کیلو و هفتصده... باید همون حدود 6 کیلو و پونصد باشه

نه دختر من چهار ماه داشت بیشتر بود منم نگران بودم 

ای وای اشتباه وزنشو نوشتم. الان 8 کیلو و هفتصده... باید همون حدود 6 کیلو و پونصد باشه

یکم زیاده انگار بهداشت چیزی نگفت

یه مامان 22ساله بادوتا دختر نازززز یه شوهر مهربوووون خدایاشکرتتتتت
یکم زیاده انگار بهداشت چیزی نگفت

فردا باید ببرم برای واکسن و قد و وزن ولی دکترش میگه ممکن. ژنتیکی مدلش اینطوری باشه چون همسرمم درشته. از طرفی هم میگه اگه ببنیم زیاد تر از این داره میره جلو میفرستیم برای ازمایش غدد و اینا... نگرانش شدم 

اللهم ما بنا من نعمت فمنک
2706