2733
2739
سلام دوستان عزیز

ما از تاپیک اقدام برای بارداری به اینجا اسباب کشی کردیم چون به شکر خدا همه دوستان این تاپیک نی نی دار شدن و حس زیبای مادر بودن و تجربه کردند به همین خاطر با پیشنهاد دوستان اینجا اومدیم تا در مورد اطلاعات و تجربیاتمون در مورد نوزادان تبادل نظر کنیم

خوشحال میشویم اگر شما هم در کنار ما باشید
مامان کورش عزیز سلام پسر من هم هفته پیش یک سالش شد اون هم خیلی بغلی هست اما اگر میتونی باید این عادت و ترکش بدی چون هر چی بزرگتر میشن وزنشون بیشتر میشه واقعا دیگه سخت میشه بغل کردنشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام ملیکا جون فکر کنم به خاطر دندونش باشه پسر منم تو اون سن همینطوری شد قبلش دو تا دندونهای پایینش درومد بدون هیچ مشکلی نه تب کرد نه اذیت شد ولی بعدش سر دندونهای بالا همینطور شد هیچی نمیخورد و بد اخلاق شده بود دکترش به من گفت اگر شیرش و بخوره مشکلی نیست یک ژل دندون هم داد نمیدونم تو ایران هست یا نه ولی خیلی کمک کرد البته تو اون مدت وزنش یک کمی کم شد اما بعدش دوباره برگشت به وزن قبلی

امیدوارم که پسرتون همیشه تندرست باشه
2738
نسیم جان سلام عزیزم خوبی ؟؟؟ نی نی ات خوبه ؟؟؟

من که از اون تاپیک خیلی خاطره خوب دارم بخصوص بعد از شنیدن خبر بارداری الهام و باران

دوستهای خوبی هم اونجا پیدا کردم که خودت یکی از اون دوستهای گل هستی اما به قول الهام راست میگفت دیگه بعد از مامان شدن همه موضوع صحبتمون به تاپیک نمیخورد منم به دستور دوستان این تاپیک و زدم امیدوارم مثل اونجا همیشه شادی و خبرهای خوب باشه

مواظب خودت باش میبوسمت
سلام خونه نو مبارک ...........

مرسی ترانه از لطفت . عکس هم برات میزام فقط بگو کی میایی تا من قبلش بزارم . آخه مجبورم عکس شونو زود پاک کنم .

باران جان من از مارکهای ایرانی راضی بودم بین تاپ لاین و آشور و به آوران . از به آوران راضی تر بودم بقیه هم بد نبودن اما به آوران کمتر از ریخت افتاد و به هر حال بچه ها رو دوست داری تند تند براشون لیاس بخری از هر کدوم کم بخرم که بتونی بازم بخری. مارک کارتز که نسیم گفت هم بخری که عالیه من نخریدم اما این دفعه میخرم .
مولفیکس ایرانی هم روش فارسی نوشته و عکس روش مامان باحجابه اما مولفیکس ترک یه خانوم بی حجاب و روش هم ترکی نوشته .....من راضی بودم . البته اینم بدون بدن بچه ها با هم متفاوته اگه میخری هم کم بخر که اگر حساسیت داد یا راضی نبودی سریع عوض کنی .

نسیم کارترز ها رو از بهار خریدی ؟؟؟کدوم مغازه یادته ؟؟؟ آخه قیمتش عالیه منم میخوام برم بخرم .
من الان بچه هام نمیتونن غلت بزنن شاید برای این راحتتره .
من زیرانداز تعویضشونو از روی پلاستکی میندازم زیرشون یعد زیر باسنشون یه دونه کهنه میندازم (چند تا تا میکنم ) بعد بازشون میزارم یعضی موقعها شلوار هم پاشون میکنم مخصوصا پسرمو چون پسرها (آلت شونو بلند میکنن و میپرونن ) خودمم هم کنارشون میشینم .هر وقت جیش کردن کهنه رو عوض میکتم شلوار رو هم عوض میکنم یکی دیگه میندازم تا دو بار معمولا تو نیم ساعت جیش میکنن . بعد میرم با آب میشورمشون .بعد پوشک میکنم .
تا حالا هیچ وقت نشده که نجس کنن فرش . چون همه ادارشون راحت جذب کهنه میشه . خیلی موقعها حتی زیراندازشون هم خشکه اما من محض احتیاط زیراندازشونو میشورم .
به به خونه ی نومون مبارک باشه.از خدای مهربون می خوام همیشه خبرای خوب خوب توش باشه.

رادین بیدار شده و گریه می کنه .بر می گردم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2706