2733
2739
عنوان

اگه یکی ناخواسته باردار بشه و بخواد سقط کنه باید چیکار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185719 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چند روزی کارم شده گریه. الانم که نشستم درد خفیفی تو پهلوی چپم دارم

دارم شفت میشم
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2731
2740
چرا رفتم اما میترسم اشتباه شده باشه یا خودم زمان درست نرفته باشم از بدم و نشون نداده باشه

من بعد 18 روز از زمان نزدیکی رفتم از دادم
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
خو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میگم این چه غلطی بود کردم از 20 مرداد نذاشتم شوشو دیگه نزدیکم بیاد شوشو هم اخرش طاقتش تموم شد و باهام دعوا افتاد گفت بسه دیگه باردارم باردارم

اما باز از رو نرفتم

عزیزم خودتو ناراحت نکن من این شرایط و کشیدم خیلی گنده 2 تا بچه دارم به فاصله 16 ماه خدا رو شکر ولی باز هم حامله شدم رفتم سراغ یه ماما خوب خدا پدر و ماردشو بیامرزه برام انداختش واقعا بعضی وقتا آدم شرایطشو نداره ولی انشاالله که منفی باشه
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
2706