2410
2553
میشه اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته من هنوزم مطمئن نیستم باردار باشم منتها میترسم واسه همین اومدم بپرسم باید چیکار کرد

اخه بعد 18 روز از زمان نزدیکی از دادم که منفی بود منتها دو سه روزیه سر معدم میسوزه و شکمم نفخ گرفته و تکرر ادرار دارم

طبق موعد باید 7یا 8 مهر پریود بشم

اما اگه خدای نکرده باشم و بخوام سقط کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم نفس جان .فقط مطمئنم با خوردن بعضی چیزا هیچ اتفاقی نمیوفته و اگه خدا نخواد هیچی نمیشه .

ایشاله که حامله نباشی چون الان موقعیتش رو نداری . ایشاله هروقت دوست داشتی بدون معطلی خدا بهت نی نی بده.
2720
عزیزم اوایلش با قرص و امپول میوفته نگران نباش اما برو پیش یه زنان اشنا یا اینکاره
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2714
نفس جان من مطمئنم که تو باردار نیستی؛پریودت هم بخاطر پیشگیری اورژانسیت کم شده و عقب افتاده.نگران نباش....
برای مخصوص کردن چیزی،فقط باید باور کنی که مخصوصه....
اخه اصلا شرایط اینکه بریم خونه خودمون رو نداریم.
اصلا

جدی میگی بهاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسم قرص رو نمیدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/گمون نکنم پیدا بشه

من قرص اورژانسی خوردم و 10 روز بعدش هم پری شدم منتها چون همش 3 روز بود ترسیدم باردار باشم این شد که 18 روز بعد نزدیکی از دادم منفی بود

اما نمیدونم این چند روزی چرا سوزش معده و پهلو و نفخ شکم و تکرر ادرار دارم

اره من میخواستم 30 تا نامه بنویسم
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
ولی من وقتی شک داشتم که باردارم هر چی بگین خوردم ، از زعفرون ،گلاب ،گل گاو زبون ، رازیانه و ... اما نی نی هیچیش نشد .تازه اثاث کشی هم داشتیم مثه خر کار کردمو وسیله سنگین جا به جا کردم اما تا خدا نخواد هیچی نمیشه
2706