2733
2739
عنوان

بهترین مارک چای ساز چیست دوستان

1201 بازدید | 17 پست

سلام

چای ساز شما چ مارکی هست؟ راضی هستین؟

ممنونم عزیزان از راهنمایی تون

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

بلك انديكر داشتم خيلي خوب بود، الانم ازين مدل سماوريا دارم، اينم عاليه، تركه، اسمشو نميدونم چيه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

تفال

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی میگیری کتری  ک پیرکس باشه بگیر

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2731
2738

من راک دارم

قوری و کتری پیرکسه

کم استفاده کردم اما راضی ام

چای کتری قوری و سماورو بیشنر دوس دارم

بیشتر باهاش اب میجوشونم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
اتفاقا از همونا میخوام بگیرم🙋

از من مارک مولر المان راضی ام .کلا کتری پیرکسا همه خوبن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من الان حال ندارم اسمشاببینم فکرکنم تفال باشه

استوانه یی قوریش روی خودشه

ابش که جوش میادیک نورledابی رنگ داره روشن میشه خیلی شیک وخیلی عالیه کلاهرکی میبینه خیلی خوشش میادچایی هم توش خوشمزه س چون قوریش روی سرش قرارمیگیره وباحرارت اب دم میاد

2706