2752
2734

سلام من از امروز صبح پسرمو از شیر گرفتم. الان 20 ماهشه.

فعلا اذیتم نکرده.

الان سینه هام پر شده از شیر.

میخواستم بدونم سینه ها که پر از شیر میشه تا چند روز یا چند وقت طول میکشه تا شیرش خشک بشه؟

شما چکار کردید که زود خشک شد؟

ممنون از راهنماییتون عزیزان.

😍😍😍😍😍

من خواهرم تو خواب آخره شب به پسرش داد و سینشو خالی کرد  از فرداش دیگه کمتر پر شدو اذییت شد 

منم انشالله تو عید میگیرم پسرمو از شیر خیلی استرس دارم😢

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم 4 روزه از شیر گرفتم. هروقت خیلی پر شد زیر اب گرم یه کم ماساژ بده در حدی که یه کمی سینه هات خالی بشه. بعد سه چهار روز دیگه نیازی به اینکار نیست.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
من خواهرم تو خواب آخره شب به پسرش داد و سینشو خالی کرد  از فرداش دیگه کمتر پر شدو اذییت شد  ...

استرس نداشته باش.

ولی یکم سخته من با صبر زرد از شیر گرفتمش.

منم امشب باید اینکارو کنم.

😍😍😍😍😍
منم 4 روزه از شیر گرفتم. هروقت خیلی پر شد زیر اب گرم یه کم ماساژ بده در حدی که یه کمی سینه هات خالی ...

حالا چیکار کنم اب سرد بهتره یا ماساژ زیر دوش؟

😍😍😍😍😍
حالا چیکار کنم اب سرد بهتره یا ماساژ زیر دوش؟

شک آب سردم میگن خوبه  

کیسه یخ چند بار بزار روش وردار   میگن خیلی خوبه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔