2733
2734
عنوان

من و دخترم و تلوزیون

1332 بازدید | 17 پست
دختر من 18 ماهشه... رابطمون با هم خیلی خوبه و از بودن با هم لذت میبریم. مشکل ما اینه که همسرم 4 روز اول هفته تهران نیست و من و دخترم تنهاییم. من خیلی با حوصله براش وقت میذارم، به سوالاش جواب میدم. کتاب میخونیم، نقاشی میکنیم. بازی فکری میکنیم. بیرون میریم. من با این که سرم شلوغه در زمان بیداری دخترم سر کارام نمیشینم. اما بازم کم میاره و حوصلش سر میره. همین قضیه باعث شده دخترم شدیدا به تلوزیون وابسته بشه. چون به هر حال منم توانی در سرگرم کردنش دارم. این قضیه خیلی ناراحتم میکنه چون اثرات مخربش رو میدونم.

نمیدونم چجوری از سرش بندازم. چون خیلی برای روشن شدنش اصرار و گریه میکنه :( و ازش دل نمیکنه..

من هم از وقتی بیدار میشم تلویزیون روشن میکنم اما دخترم فقط پیام بازرگانی رو تماشا میکنه و اصلا توجهی به تلویزیون نداره و خودش رو با اسباب بازی هاش سرگرم میکنه
هر کودکی با این پیام به دنیا می آید که خداوند هنوز از انسان نا امید نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر منم براش سی دی میذارم میبینه اونم فقط آهنگ های واضح و مشخص و برینی بی بی و با ما .. اینهارو میبینه ولی بقیه برنامه هارو اصلا توجه نمیکنه حتی کارتون

سی دی آموزشی براش بذار

مثلا دخترم الان شعر های انگلیسی برینی بیبی رو باهاش میخونه

بذار ببینه ولی به هر برنامه ای عادتش نده آموزشی بذار که یه چیز یاد بگیره

یه وقتا هم آهنگ درخواستی میخواد شامل حنا از اندی ملودی آرش
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

2740
ساحل جون من هیچ وقت ننشوندمش به قصد تلوزیون دیدن در همون حدی که تو هر خونه ای تلوزیون روشن میشه تو خونه ما هم بوده. اما الان که با هم تنهاییم انگار میخواد به تلوزیون پناه ببره. از چه نظر الان سن مناسبی نیست؟
بیشتر ببرش بیرون و روی تلویزون تایمر بزار تا خاموش بشه پسر من خیلی به کامپیوتر علاقه داشت
و واقعا نمیدونستم چیکار کنم
البته چهار سال و نیمشه
تا اینکه دخترم مانیتور لپ تاپ رو شکست
و کلا از سرش افتاد
میدونست که دیگه نیست
دوست داره
ولی خوب نمیتونه کاری کنه درستش هم نکردم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
مثلا سی دی باما رو میذارم یا سی دی شعر شاید 2 ساعت ولی مداوم نیست مثلا انگلیسی باشه خودم هم باش میخونم براش توضیح میدم یا بینش بازی میکنیم ولی روشنه چون شنیدارش خوب میشه و گوشش با کلمه ها آشنا میشه

زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

2706